گوگل می گوید نسل دوم Nest Hub به شما کمک می کند خواب بهتری داشته باشید ، در اینجا چگونگی این کار آمده است


دو سال است که گوگل برای اولین بار صفحه نمایش هوشمند Nest Hub را راه اندازی کرده است (که نام آن Google Home Hub بود). امروز با نسل دوم Nest Hub باز می گردد ، که شامل بسیاری از فن آوری های جدید است ، برخی از آنها برای کمک به خواب بهتر طراحی شده اند.

از نظر خارجی ، مرکز جدید بسیار شبیه به مرکز قدیمی است. همین صفحه 7 اینچی را می توانید روی پایه قرار دهید. این طرح به طرز شگفت آوری منسوخ شده است ، بنابراین نیازی به تغییر ندارد. آمازون قبل از تبدیل شدن به Echo Show 10 (نسل 3) امسال با یک نمایشگر هوشمند نسبتاً دست و پا چلفتی شروع به کار کرد.

گوگل شروع به استفاده از پلاستیک بازیافتی کرده است ، با 54 درصد Nest Hub جدید ساخته شده از بطری های آب قدیمی. در گچ ، ذغال ، ماسه و مه موجود خواهد بود.

چه خبر؟

کلید جدید Nest Hub فناوری Soli است که Motion Sense را پیش می برد. این از رادار کم انرژی (این دستگاه دوربین ندارد) برای تشخیص حرکت استفاده می کند. اساساً ، می توان از آن برای حرکات سریع ، مثلاً در هنگام حرکت دست ، پخش یا مکث موسیقی و فیلم استفاده کرد ، همه بدون نیاز به صحبت. با تکان دادن دست می توانید از حرکات برای تعویق دزدگیر نیز استفاده کنید.

از بسیاری جهات ، Google انتظار دارد Nest Hub جدید بخشی از اتاق خواب شما شود و از فناوری Soli خود برای ردیابی خواب استفاده کند. پیش نمایشی از خدمات Sleep Sensing دریافت می کنید که تا سال 2022 در دسترس است و درنهایت به یک افزودنی پولی تبدیل می شود. گوگل می گوید Sleep Sensing از حسگرهای Hub برای ایجاد تصویری از نحوه خواب استفاده می کند و می تواند در هر زمان غیرفعال شود.

از میکروفون و Soli می توان برای ردیابی اختلالات حرکتی و خواب مانند سرفه و خروپف استفاده کرد (در دستگاه با آنها کار می شود) ، اما هاب همچنین می تواند مسائل محیطی از جمله نور و دما را کنترل کند. سپس Google می تواند به شما بگوید که چگونه می خوابید و با گذشت زمان ، با نکات و ترفندهایی برای بهبود الگوی خواب خود ، ایده ای در مورد الگوی خواب خود به شما می دهد.

رادیوی Thread داخلی را در خود جای داده است که با استاندارد جدید اتصال جدید که توسط گروه Project Connected Home over IP تهیه شده است کار خواهد کرد – مجموعه ای از شرکت ها که می خواهند مدیریت خانه هوشمند را تسهیل کنند. در حال حاضر مشخص نیست که آیا می توانید دستگاه های رشته ای مانند سری Nanoleaf Essentials را در روز اول وصل کنید. HomePod Mini در حال حاضر تنها دستگاهی است که از Thread پشتیبانی می کند.

علاوه بر این ، Nest Hub به شما همه دستیار Google را می دهد ، از کنترل خانه هوشمند گرفته تا تماشای فیلم. Cast در اینجا در دسترس است ، بنابراین می توانید صدا و تصویر را از هزاران برنامه به Hub و با پشتیبانی داخلی Netflix و Disney + پخش کنید.

در مورد صدا چطور؟

Google با استفاده از برخی ویژگی ها از Nest Audio ، صدا را در مرکز جدید بهبود بخشیده است. در نتیجه ، گوگل ادعا می کند که هاب جدید 50٪ باس بیشتری نسبت به هاب اصلی دارد. با استفاده از انتقال جریان ، می توانید جریان ویدئو و صدا را بین دستگاه های سازگار در خانه خود با استفاده از صفحه لمسی یا صدای خود جابجا کنید.

کی بیرون می آید؟

Nest Hub را می توانید هم اکنون با 99.99 دلار / 89.99 پوند سفارش دهید و از 30 مارس به فروش می رسد. آیا ویژگی های جدید کافی است تا از مدل قدیمی ارتقا پیدا کنید؟ بررسی کامل ما به زودی همه چیز را به شما می گوید. اگر نمی توانید صبر کنید ، می توانید در این راهنمای مفید به بهترین بلندگوهای هوشمندی که در حال حاضر آزمایش کرده ایم نگاهی بیندازید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *