AirPods 3 – قیمت ، تاریخ انتشار ، ویژگی ها و غیره


شایعه ای وجود دارد که اپل در ماه مارس رویداد محصول دیگری خواهد داشت و طبق معمول این شبکه با پتانسیل اعلام شده هدفون های بی سیم AirPods 3 در حال جابجایی است. ما معتقدیم که در دست توسعه است و نشت های قبلی به ما ایده ای از هدفون ها چه شکلی هستند.

شایعات دیگر تاریخ انتشار را در اوایل سال 2021 به اشتراک گذاشتند و ویژگی های بی سیم سطح اول واقعی را بهبود بخشیدند. در اینجا آنچه شما باید در مورد AirPods 3 بدانید آورده شده است.

AirPods 3 چه زمانی عرضه می شود؟

شایعات حاکی از آن است که AirPods جدید در سال 2021 به فروش خواهد رسید ، این که چه زمانی دقیقاً برگزار می شود ، هنوز هم یک موضوع بحث است.

جان پروسر گفت که مدل نسل 3 باید در سال 2020 معرفی شود ، اما AirPods در آن زمان تعظیم نکرد. Prosser ، که مطمئن ترین منبع نیست ، تاریخ انتشار احتمالی دیگری را پیشنهاد کرد – رویداد اپل در مارس 2021.

برخی گزارش ها می گویند که اپل در اوایل سال 2021 بحث داخلی در مورد راه اندازی داشته است. این مصادف با آنچه در سال 2020 گفته شد همزمان خواهد بود ، با تولید انبوه هدفون از نیمه اول سال 2021.

با این حال ، مینگ چی کو – تحلیلگر / پیش بینی کننده همه چیز اپل – (از طریق گزارشی در مورد 9to5mac) نشان داد که AirPods 3 از مارس آماده ارائه در شایعات نخواهد بود ، زیرا در Q3 2021 وارد تولید انبوه خواهد شد. درست است ، این باعث می شود که آنها کمی جلوتر از AirPods Pro 2 در برنامه تولید باشند و در نهایت با نسخه بعدی آیفون صف آرایی کنند.

در اواخر سال ، تقریباً “تأیید” انتشار وجود داشت ، 9t05Mac گزارش داد که یک لیکور ناشناس با تجربه ثابت شده در وب سایت اجتماعی چینی Weibo اظهار نظر کرده است که “AirPods 2 نمی میرد”. جدا از لحن شوم ، به نظر می رسد AirPods (2019) هنوز اینجا است. فعلا

AirPods 3 چقدر هزینه خواهد داشت؟

نسل دوم AirPods (با کیس بی سیم) 199 پوند / 199 دلار بود. ما انتظار داریم که نسل 3 AirPods با نسل دوم به قیمت مشابه برسد ، یا از فروش حذف شود یا به یک پیشنهاد سطح ابتدایی در محدوده تبدیل شود که اکنون شامل AirPods Max است.

این یک فرض محض از طرف ماست. هیچ اطلاعات قیمتی در دسترس نیست ، اما ما تصور می کنیم که اپل نمی خواهد قایق (بیش از حد) را روی محصولی که از زمان عرضه بسیار محبوب شده است ، تکان دهد.

AirPods جدید چگونه خواهد بود؟

طبق گفته Ming-Chi Kuo ، ممکن است AirPods 3 طرحی متفاوت از نسخه های قبلی داشته باشد. در صورت صحت ، این بزرگترین طراحی مجدد هدفون از زمان فروش اولیه آن خواهد بود.

کو معتقد است که AirPods 3 دارای فاکتور مشابه AirPods Pro خواهد بود و این بیانیه ای است که توسط بلومبرگ پشتیبانی می شود.

نشتی در ماه های اول سال 2021 با طرحی متفاوت ظاهر شد. همانطور که توسط MacRumors اشاره شده است ، مفهوم ارائه این AirPod ها با استفاده از این پیشنهاد که می توانید گوشواره ها را ضمیمه یا جدا کنید ، هدفون ها را ضمیمه کرده است. برای ما خیلی عجیب به نظر می رسد

با این حال ، یک تصویر دیگر از یک گوشی در وب سایت ژاپنی 52a ظاهر شد ، که شبیه طراحی AirPods Pro بود و به نظر می رسد این نشان می دهد که Kuo و Bloomberg هر دو در مسیر درست قرار دارند.

از آن زمان تصویری دیگر به وضوح نشان می دهد که هدفون های ادعا شده چگونه است. از بدن پیازی و چیزی که شبیه ساقه کمی کوتاه تر است ، در اینجا فقدان گوش وجود ندارد. هر دو LeaksApplePro و Gizmochina رندرهای مشابهی پیدا کرده اند.

به نظر می رسد قاب شارژ نسبت به نسخه قبلی تغییر کرده است – گسترده تر و کمی خمیده. این به ما امید می دهد که سرانجام می توان کل عمر باتری را فراتر از 24 ساعت فعلی افزایش داد. و در مورد رنگها چطور؟ مدت زمان طولانی مشخص نیست که اپل AirPods را فقط با رنگ سفید براق حمل می کند – با توجه به اینکه نشان دادن خاک آسان نیست ، عالی نیست. با توجه به اینکه AirPods Max در چندین رنگ مختلف موجود است ، همین مورد می تواند برای AirPods 3 جذاب باشد.

در هر صورت ، به نظر می رسد اپل تعدادی طرح مختلف را آزمایش می کند تا مسیر درست را تعیین کند.

AirPods 3 چه ویژگی هایی خواهد داشت؟

طبق گفته Ming-Chi Kuo و همچنین تصویب طراحی Pro ، AirPods 3 از فناوری SiP این گوشی استفاده خواهد کرد. SiP به معنای یک راه حل سیستم در یک محلول تراشه است و این می تواند به این معنی باشد که اجزای مدار فضای کمتری را برای افزودن توابع بیشتر اشغال می کنند. با این حال ، لغو فعال نویز از این مدل در نظر گرفته نمی شود.

اپل حق ثبت اختراع حسگرهای AirPod را که اطلاعات مربوط به جهت گیری و اندازه گیری ها را از شتاب سنج جمع آوری می کنند ، ثبت کرده است. اطلاعات AirPod همراه با iPhone برای آموزش و بازخورد کاربر در حالی که ارزیابی اثربخشی کاربر در حرکات معمول سر یا سایر تمرینات معمول است ، در اختیار شما قرار می گیرد. یک سناریو برای این استفاده می تواند وضعیت چشمگیر یوگا باشد.

ما ویژگی های دیگری مانند سنسورهای نور محیط را شنیده ایم که می توانند بازخورد بیومتریک را ارائه دهند. این شامل ویژگی های مربوط به سلامتی است که طی چند سال گذشته در AirPods در گردش است.

ماندگاری باتری یکی دیگر از مواردی است که برای به روزرسانی برنامه ریزی شده است ، اما هیچ نشانی از میزان افزایش این میزان وجود ندارد. از دیگر ویژگی های شنوایی می توان به سیستم کاهش فشار اشاره کرد که برای کاهش ناراحتی در طول جلسات شنیدن طولانی مدت و یک ویژگی تست صوتی جدید طراحی شده است که تعیین می کند آیا کیفیت هدفون ها باید تنظیم شود یا خیر. این ویژگی از فاج منقضی شده است و به نظر می رسد تصویر دارنده گوشی جدیدی است که دارای یک پلاگین AirPods با هدف میکروفون آیفون است. از آنجا ، او می تواند در صورت بروز مشکل در کیفیت صدای AirPods قضاوت کند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *