Amazon Prime Video Netflix را با دکمه shuffle شکست می دهد ، اما بسیار محدود است


Amazon Prime Video یک دکمه پیمایش به کتابخانه خود اضافه می کند ، که به بینندگان امکان می دهد در قسمت های تصادفی نمایش های تلویزیونی مورد علاقه خود شرکت کنند.

این دکمه پس از یک دوره آزمایش در سال 2020 ، در آخرین نسخه پخش کننده Prime Video برای دستگاه های Android ظاهر شد.

ویژگی اولین بار توسط پلیس آندروید کمی محدود است. فقط در یک فصل می توانید قسمت ها را مرتب کنید ، بنابراین مثل این نیست که مثلاً آلبوم را با بزرگترین بازدیدها داشته باشید.

انتشار دکمه پیمایش از آمازون مهم است ، زیرا Netflix در حال آزمایش ویژگی مشابه با برنامه های انتشار جهانی است. در ژانویه ، غول پخش جریانی گفت که گزینه “بازی مختلط” در نیمه اول سال 2021 وارد می شود.

متصل: بهترین سریال Prime Video

اعتبار تصویر: پلیس آندروید

استفاده از Netflix در مورد مختلط کمی گسترده تر از کاربرد آمازون است که به کاربران نیاز دارد تا نمایش و فصلی را مشخص کنند. بینندگان از صفحه اصلی به دکمه دسترسی پیدا خواهند کرد و می توانند روند مرور را کاملاً دور بزنند. تنها نکته منفی این است که احتمال زیادی وجود دارد که خودتان را در حال تماشای چیزی که واقعاً برایتان مهم نیست پیدا کنید.

این شرکت اخیراً گفته است: “این واقعاً برای ما مفید است ، جایی كه اعضای ما می توانند به ما بگویند كه فقط می خواهند از گشت و گذار صرف نظر كنند ، روی یك دكمه كلیك كنند و ما عنوانی را انتخاب می كنیم كه بلافاصله بازی كنند. و این یک مکانیزم عالی است که در این شرایط برای اعضای بسیار خوبی کار می کند. “

فکر می کنید زمان زیادی را با استفاده از دکمه های تغییر شکل Netflix و Prime Video صرف خواهید کرد؟ یا انتظار یک پیمایش بی هدف جمعه شب دیگر را دارید؟ trustedreviews را در توییتر به ما اطلاع دهیدمنبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *