Freeview Play از سال 2021 به فهرست تلویزیون های LG بازگشت


پس از اینکه Freeview و LG نتوانستند در مورد نمایشگرهای سازنده کره جنوبی برای سال 2020 به توافق برسند ، اکنون تأیید شده است که Freeview Play در محدوده تلویزیونی مارک 2021 است.

پس از از دست دادن تلویزیون های LG 2020 ، اعلام شد که Freeview Play در محدوده تولید کنندگان تلویزیون در سال 2021 است.

کمبود Freeview Play برای بسیاری از کسانی که تلویزیون هوشمند LG را در سال 2020 خریداری کرده اند اشتباه است. از آنجا که Freeview Play دسترسی به 85 کانال زنده و همچنین پخش کننده های درخواستی مانند BBC iPlayer ، ITV Hub ، All4 و My5 را به صورت رایگان فراهم می کند ، کمبود منبع وحشت ویژه ای برای کسانی است که مرتباً از این برنامه ها استفاده می کنند. مشتریانی که LG GX OLED ، CX OLED ، BX OLED یا یکی از تلفن های مقرون به صرفه خود را خریداری کرده اند دریافته اند که چیزی که یک وسیله معمولی بود ، ناگهان از بین رفته است.

LG تصمیم گرفت این برنامه ها را به تنهایی اضافه کند – ما آخرین بار iPlayer و ITV Hub را به سیستم عامل webOS اضافه کردیم ، اما بقیه هنوز MIA بودند. ما با Freeview بررسی کردیم و تأییدی برای به روزرسانی تلویزیون های LG 2020 وجود ندارد ، بنابراین انتظار همچنان ادامه دارد.

Freeview Play ادعا می کند که سریعترین پلتفرم تلویزیونی در انگلستان است و اگرچه تا سال 2020 در تلویزیون های LG نبود ، این پلتفرم با بیش از 9 میلیون کاربر با بیش از 9 میلیون کاربر در انگلیس ، موفق ترین سال فروش خود را تا به امروز ثبت کرده است.

همچنین با بیش از 30،000 ساعت محتوای رایگان به بینندگان خود ارائه می دهد ، اگر ما به مردم یادآوری نکنیم که باید هزینه مجوز پرداخت شود ، که در آوریل 1.50 پوند افزایش می یابد ، رد خواهیم شد. 2021 می توانید بیشتر بخوانید Freeview Play ، مکانی که در دسترس است و نحوه عملکرد ویژگی های دسترسی آن در Freeview Play Explainer ما.

ال جی در سال 2021 موارد را برای محدوده تلویزیون تنظیم می کند

هر بازبینی از تلویزیون ال جی که در سال 2020 انجام دادیم همیشه با یادداشتی همراه بود مبنی بر اینکه هیچ Freeview Play وجود ندارد ، و این نشانگر میزان ارزش مردم از پلتفرم ارائه شده است. از زمان آغاز به کار آن ، تقریباً در تلویزیون های انگلستان همه گیر شده است. از بین مهاجمان بزرگ ، فقط سامسونگ و سونی غایب بودند ، اما آنها به طرق دیگر موفق شدند از برنامه های اصلی جذب / تقاضا در انگلیس پشتیبانی کنند. در بیشتر سال 2020 ، ال جی عجیب بود ، برخی از برنامه ها را اضافه کرد اما موفق نشد. اگر نظرات مشتری را در سایت های مختلف بخوانید ، این جنبه ای است که بارها و بارها برجسته می شود.

بنابراین با راه اندازی مجدد برنامه های موجود ، می توان مشکلات را برطرف کرد و به هر کسی که چشم تلویزیون ال جی دارد اعتماد به نفس کافی را ارائه می دهد. نمی دانید چقدر دلتنگش می شوید تا اینکه ناپدید شود (و بعد دوباره برمی گردد).منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *