iOS 14.5 به شما امکان می دهد بدون بروزرسانی نرم افزار خود ، به روزرسانی های امنیتی را نصب کنید


چهارمین نسخه بتا جدیدترین نرم افزار عملیاتی اپل این هفته برای توسعه دهندگان منتشر شد – و به نظر می رسد خبرهای خوبی برای کاربران با آیفون های قدیمی تر باشد.

طبق گزارشی توسط 9to5Mac ، اپل در تلاش است تا به روزرسانی های امنیتی آیفون را بدون نیاز به دستکاری در نرم افزار تلفن خود ارائه دهد.

گزینه های جدید ، که در کدهای داخلی iOS 14.5 پنهان شده است ، به کاربران امکان می دهد نقاط ضعف امنیتی را بدون به روزرسانی به آخرین نسخه iOS از بین ببرند. این ویژگی به ویژه برای کاربرانی که تلفن های قدیمی تر دارند و نمی توانند جدیدترین نرم افزار را اداره کنند بسیار مفید خواهد بود.

این گزینه همچنین برای کاربرانی که نوع تلفن خود را دوست دارند و هنوز علاقه مند به بروزرسانی با جدیدترین نرم افزار و ویژگی ها نیستند ، بسیار مناسب خواهد بود.

تصویر: 9to5Mac

در حال حاضر ، اپل فقط به کاربران اجازه نصب وصله های امنیتی همراه با به روزرسانی های نرم افزار آیفون را می دهد ، این بدان معناست که هیچ راهی برای رفع اشکالات بدون به روزرسانی iOS نیز وجود ندارد. با این حال ، این در مورد تمام محصولات اپل صدق نمی کند. به عنوان مثال ، اکنون کاربران Mac این امکان را دارند که بدون بروزرسانی به جدیدترین macOS ، وصله های امنیتی را دریافت کنند.

طبق 9to5Mac ، این کد همچنین نشان می دهد کاربرانی که تصمیم دارند یک به روزرسانی امنیتی را به طور جداگانه نصب کنند ، ممکن است لازم باشد توافق کنند که هنگام به روزرسانی بعدی iOS ، بروزرسانی امنیتی را حذف کنند.

iOS 14.5 نسخه بعدی iOS 14 است که امسال در آیفون عرضه می شود.

این به روز رسانی ویژگی های مفیدی را فراهم می کند ، از جمله پشتیبانی از کنترلر برای کنترلرهای جدید PS5 DualSense و Xbox Series X و امکان باز کردن قفل FaceID با استفاده از Apple Watch.

از دیگر ویژگی های جدید می توان به پنجره های بازشو ردیابی برنامه اشاره کرد که باعث می شود کاربران نتوانند از تبلیغات هدفمند ، پشتیبانی از AirPlay 2 برای Apple Fitness Plus و 217 شکلک جدید انصراف دهند

اگر می خواهید به روزرسانی ورودی را لمس کنید ، می توانید هم اکنون راهنمای نصب بتا iOS 14.5 ما را دنبال کنید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *