Life is Strange 3 عنوان سری جدید زنده از Square Enix را فاش می کند


Square Enix قصد دارد در جریان پخش زنده ویدیو از بازی جدید Life is Strange رونمایی کند تا عناوین جدید را ماه آینده اعلام کند.

ویترین Square Enix Presents در تاریخ 18 مارس با عنوان بازی جدید Life is Strange و همچنین به روزرسانی های RPG Outriders و پلتفرمر Balan Wonderland آینده ارائه خواهد شد.

در یک پست وبلاگ در روز پنجشنبه ، سازنده از ما دعوت می کند “در آنجا برای نمایش جهانی بازی بعدی در سری تحسین منتقدان حضور داشته باشیم ، جایی که شما با یک شخصیت جدید با یک نیروی جذاب جدید روبرو خواهید شد.”

عنوان جدید پس از قسمت های قبلی ، ابتدا در سال 2015 و سپس در 2018/9 ، سومین سری از بازی های ماجراجویی خواهد بود. این بازی که به شدت تحت تأثیر قصه هایی قرار دارد که شما در آن تأثیر می گذارید بر عملکرد شخصیت خود ، یک ضربه بزرگ فرقه ای است و این یک افشاگری مشتاقانه منتظر است. در حالی که اسکوئر انیکس تأیید می کند که یک قهرمان اصلی جدید وجود خواهد داشت ، اما مشخص نیست که آیا شخصیت های قسمت های قبلی مانند کلوئه و مکس نیز برای این سفر در کنار هم خواهند بود.

در جای دیگر ، Square Enix به جشن های 25 سالگی Tomb Raider ، به روزرسانی های جدید انتقام جویان Marvel (شامل اضافه شدن Hawkeye و به روزرسانی برای PS5 / Xbox Series X) و راه اندازی Just Cause برای دستگاه های تلفن همراه خواهد پرداخت. همچنین برخی از اعلامیه های جدید بازی های موبایل و نگاهی به برخی از بازی های TAITO ، خواهر Square Enix وجود دارد.

اولین نمایش در سری جدید در YouTube ، Twitch و وب سایت جدید Square Enix Presents در دسترس خواهد بود. ساعت 13:00 EDT و 17:00 به وقت گرینویچ شروع می شود. نامگذاری بهار 2021 به این معنی است که احتمالاً می توان انتظار داشت که هر سه ماه یک بار این جریانات داشته باشیم.

این شرکت می گوید: “SQUARE ENIX PRESENTS یک سری دیجیتالی جدید است که در آن در طول سال اعلان بازی ها ، اشتراک اخبار ، به روزرسانی ها و بررسی بازی های آینده خود را ارائه خواهیم داد!”

آیا روی بازی جدید Life is Strange تمرکز کرده اید؟ trustedreviews را در توییتر به ما اطلاع دهیدمنبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *