Netflix در حال اقدام علیه اشتراک گذرواژه است و ممکن است طرف بازدید به پایان رسیده باشد


به نظر می رسد روزهای بی تحرکی Netflix و تحمل اشتراک گذرواژه به پایان رسیده است و این غول پخش جریانی به برخی از کاربران گفته است که زمان آن رسیده است که هزینه خود را شروع کنند.

برخی از بینندگان متوجه سیگنال جدید می شوند و هشدار می دهند که اگر با شخصی که هزینه ماهانه را پرداخت می کند برای دسترسی به بهترین برنامه های تلویزیونی و فیلم های نتفلیکس زندگی نکنند ، به حساب شخصی خود نیاز خواهند داشت.

در این پیام که ابتدا توسط Streamable گزارش شد ، آمده است: “اگر با صاحب این حساب زندگی نمی کنید ، برای ادامه تماشای آن به حساب شخصی خود احتیاج دارید.” این هشدار گزینه راه اندازی یک حساب جدید را با یک دوره آزمایشی 30 روزه یا دریافت متن یا کد ایمیل برای تأیید مالکیت حساب ارائه می دهد. همچنین گزینه ای برای “تأیید بعدا” وجود دارد ، اما به نظر می رسد این امر سرعت اجتناب ناپذیر را کاهش می دهد.

تاکنون Netflix کمی در مورد اشتراک گذرواژه شل شده است. این شرکت می داند که این اتفاق می افتد و در این بین کار زیادی برای محدود کردن آن انجام نداده است. شرایط و ضوابط این شرکت همیشه اشتراک گذرواژه ها را ممنوع کرده است ، اما اکنون به نظر می رسد برای اجرای آنها رمز عبور آماده است.

با توجه به تعداد سرویس هایی که اکنون با Netflix برای دلار فعلی رقابت می کنند ، سهم اشتراک گذرواژه ممکن است افزایش یابد. مطمئناً می توانیم سناریوهایی را تصور کنیم که در آن یک خانوار هزینه Netflix را پرداخت می کنند ، دیگری برای دیزنی پلاس ، دیگری برای Amazon Prime ، با رمزهای عبور به یک بانک مشترک.

Netflix آماده نیست که بماند ، به خصوص با این واقعیت که دیزنی پلاس با سرعت باورنکردنی به سرعت در موقعیت رهبری جهانی شرکت ادغام می شود. دیزنی این هفته اعلام کرد که در حال حاضر 100 میلیون مشترک پرداخت کننده جمع کرده است ، در حالی که Netflix سرانجام 203.67 میلیون مشترک دارد ، اما بیش از یک دهه است که مشترک است.

سخنگوی نتفلیکس در بیانیه ای کوتاه آزمایش را تأیید کرد بررسی های معتبر که می خواند ، “این آزمون برای کمک به اطمینان از مجاز بودن افرادی که از حساب های Netflix استفاده می کنند ، طراحی شده است.”منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *