Tinder دارای یک ویژگی امنیتی مهم است که باید همیشه داشته باشد


سازندگان گروه تطبیق برنامه دوست یابی اعلام کرده اند که آنها توانایی انجام بررسی های پس زمینه را در برنامه Tinder دارند.

این شرکت می گوید که “به طور قابل توجهی” به Garbo ، سکویی که توسط زنان تاسیس شده است ، کمک می کند تا مردم را قادر به تصمیم گیری دقیق تر در مورد مسابقات آنلاین خود کنند. این پلت فرم که از سوابق عمومی برای نمایش اطلاعات استفاده می کند ، در ماه های آینده در ایالات متحده در دسترس کاربران Tinder خواهد بود.

گاربو در سال 2018 تاسیس شد و می تواند افرادی را که به دلیل خشونت جنسی گزارش شده ، دستگیر یا محکوم شده اند ، روشن کند. Tinder اولین برنامه ای خواهد بود که در ماه های آینده با این پلتفرم ادغام می شود ، اما با توجه به اینکه این شرکت دارای Match ، OK Cupid و Hinge است – از جمله برنامه های دیگر – می توان انتظار داشت که این نسبتاً سریع به سایر برنامه های نمونه کارها نیز سرایت کند.

در یک اعلامیه مطبوعاتی ، مچ توضیح داد ، “گاربو با جمع آوری سوابق عمومی و گزارش های مربوط به خشونت یا سو abuse استفاده ، از جمله دستگیری ، محکومیت ، دستور بازدارندگی ، آزار و اذیت و سایر جرایم خشن ، چک سوابق کم هزینه را انجام می دهد.”

گاربو با دیگر گروه های عدالت نژادی و جنسیتی همکاری می کند تا دید گسترده تری را با آگاهی از تبعیض برخی از جوامع رنگی توسط سیستم حقوقی ارائه دهد. به عنوان مثال ، این کار بر روی جرایم خشن متمرکز است ، به عنوان مثال نگهداری مواد مخدر.

“قبل از گاربو ، متجاوزین می توانستند در پشت سوابق عمومی گران قیمت و سخت گزارش های خشونت خود پنهان شوند. اکنون کار بسیار دشوارتر است. “” کاترین کاسمیدس ، بنیانگذار و مدیرعامل گاربو ، گفت. “توانایی دستیابی به جمعیتی که از نظر تاریخی کمبود دارند برای مأموریت گاربو ضروری است و مشارکت با Match به ما کمک می کند تا با این جوامع ارتباط برقرار کنیم.”

منصفانه است که بگوییم مدت هاست که این نوع فناوری در برنامه های همسریابی مانند Tinder مورد استفاده قرار می گیرد ، اما هنوز هم مورد پسند است. ما امیدواریم که در آینده نه چندان دور مصرف کنندگان انگلستان به چنین چک هایی دسترسی داشته باشند.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *