فیلم Black Widow در حال کند شدن است اما دیزنی خبرهای خوبی برای طرفداران MCU دارد


دیزنی تاریخ اکران تئاتر The Black Widow را تا جمعه ، 9 ژوئن اعلام کرده است ، اما خبرهای خوبی برای طرفداران مارول که ترجیح می دهند از خانه تماشا کنند وجود دارد – این فیلم به طور همزمان در دیزنی پلاس منتشر می شود.

فیلم مستقل اسکارلت جوهانسون ، اولین مرحله از مرحله چهارم MCU ، از طریق Premiere Access Disney Plus در دسترس خواهد بود. این شرکت می گوید در دسترس بودن بیشتر بازارهای تحت پوشش دیزنی پلاس خواهد بود ، بنابراین باید انگلیس را نیز در این زمینه گنجانده باشد.

کسانی که از طریق سرویس پخش جریانی تماشا می کنند باید هزینه اضافی بپردازند که برای فیلم های دیگر مانند فیلم اکشن مولان 19.99 پوند یا 29.99 دلار تعیین شده است. دیزنی اکنون قیمت را فاش نمی کند ، هزینه های اضافی به سادگی اعمال می شوند. به اندازه کافی عجیب ، توییت اعلام شده تاریخ انتشار جدید شامل بیوه سیاه به رنگ سفید است.

این فیلم اولین فیلم MCU از زمان انتقام جویان: پایان بازی است که فاز سه را به یک پایان حماسی به ارمغان آورد و قرار بود از 7 مه به سینماها بیاید.

مرتبط: چگونه 4K را در دیزنی پلاس پیدا کنیم؟

علاوه بر اینکه زندگی را برای کسانی که هنوز از سالن های نمایش پرهیز می کنند ، آسان می کند ، تاریخ اکران جدید به افراد بیشتری امکان تماشای صفحه نمایش را می دهد. همانطور که قفل های داخل و خارج از انگلستان رو به کاهش است ، انتقال به ماه ژوئن می تواند احساس امنیت بیشتری به سمت نزدیکترین مالتی پلکس ایجاد کند.

مانند قبل ، ما احتمالاً شکایات زیادی راجع به قیمت مشاهده خواهیم کرد ، که در نظر گرفته نمی شود که چند نفر با بیست پوند می توانند تماشا کنند ، یا محدودیت چند بار برای تماشای یک کلیک در حالی که دارید دیزنی پلاس.

اگر دستگاه سازگار دارید ، می توانید با کیفیت 4K نیز تماشا کنید. بعلاوه ، لازم نیست حدود 800 پوند بابت میان وعده در سینما برای کل خانواده بپردازید.

https://www.youtube.com/watch؟v=ybji16u608U

آیا برای امتیاز تماشای بیوه سیاه در روز اول ، از راحتی خانه خود ، بیست یادداشت پرداخت خواهید کرد؟ trustedreviews را در توییتر به ما اطلاع دهید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *