OnePlus Gaming Trigger چیست؟ لوازم جانبی جدید OnePlus 9 فاش شده است


این شرکت در کنار تلفن های سری OnePlus 9 و ساعت OnePlus جدید ، از نمایشگاه 23 مارس خود برای رونمایی از لوازم جانبی به نام OnePlus Gaming Trigger استفاده کرده است.

گیره های جانبی جدید گوشه های گوشی و گفته می شود که با لمس دکمه های محرک فیزیکی کمی لمس را تجربه می کنند که برای تیراندازان اول شخص و بازی های مسابقه ای مفید هستند. بنابراین در حالی که از انگشت شست برای حرکت استفاده می کنید ، می توانید از نشانگرهایتان برای عکسبرداری ، شتاب گیری ، قایقرانی یا هر چیز دیگری استفاده کنید.

جزئیات OnePlus در هنگام رویداد معرفی کمی کوتاه بود ، اما به نظر نمی رسد که بازی Gaming Trigger به انرژی اضافی نیاز داشته باشد. این دکمه های فیزیکی به سادگی با لبه های بیرونی تلفن تعامل خواهند داشت ، که مطبوعات را ثبت کرده و دوباره به بازی گزارش می دهد.

این احتمالاً به پشتیبانی توسعه دهندگان نیز احتیاج دارد ، اما وان پلاس در مورد رویداد پرتاب اکشن توضیح نداد. همچنین مشخص نیست که آیا این مورد با یک محافظ سازگار کار می کند یا خیر ، اما امیدوارم که در هفته های آینده توضیحاتی از طرف OnePlus ارائه شود. اشکال دیگر ممکن است نحوه پوشش کلیپ روی محرک ها بخشی از صفحه باشد.

مرتبط: وان پلاس 9 در مقابل وان پلاس 9 پرو

ریان فنویک ، رئیس ارتباطات شرکتی گفت: “برای گیمرها ، ما یک محصول جدید OnePlus Gaming Trigger با فناوری حسگر خازنی نیز ارائه می دهیم.” “فقط کافی است روی یک یا هر دو عامل کلیک کنید تا تجربه تلفن همراه خود را ارتقا دهید.”

این شرکت گفت که Gaming Trigger ، هفته گذشته هنگامی که این شرکت تلفن OnePlus 9R هند را اذیت کرد ، اشاره کرد که با تمام مدل های موجود کار خواهد کرد. ما مطمئن نیستیم که این مورد در مورد تلفن های گذشته نیز صدق می کند ، بنابراین از OnePlus برای اطلاعات بیشتر در مورد عملکرد ، تاریخ عرضه و قیمت درخواست کردیم.

Gaming Trigger شبیه لوازم جانبی Air Trigger موجود برای سری ASUS ROG Phone به نظر می رسد. ما مشتاقانه منتظر شنیدن اطلاعات بیشتر در مورد آنها هستیم.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *