Polar دو ردیاب تناسب اندام جدید با Ignite 2 و Vantage M2 معرفی می کند


برند تناسب اندام Polar دو ساعت تناسب اندام جدید معرفی کرده است که هر دو جانشین محبوب ترین دستگاه های این شرکت هستند.

Polar Vantage M2 از امروز در دسترس است ، در حالی که طرفداران باید کمی بیشتر برای Polar Ignite 2 منتظر بمانند ، اما هر دو دستگاه مخاطبان مختلفی را هدف قرار خواهند داد ، با Ignite 2 به عنوان یک ساعت تناسب اندام معمولی شارژ می شود ، در حالی که Vantage M2 مخصوصاً با نگاهی به ورزشکاران طراحی شده است.

پس از آزمایش اخیر Polar Unite و Polar Vantage V2 ، ما تحت تأثیر نرم افزار ردیابی تناسب اندام موجود در دستگاه های Polar قرار گرفتیم ، بنابراین ما مشتاقانه منتظریم ببینیم که این شرکت قبلاً پایه های برجسته محصولات قبلی خود را بهبود بخشیده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ساعتهای تناسب اندام تازه کشف شده ، فقط به خواندن ادامه دهید.

احتراق قطبی 2

قیمت: TBC

همانند رویکردی که برای Garmin Venu استفاده شده ، Polar Ignite 2 قصد دارد یک ساعت شیک باشد ، درست به اندازه یک ردیاب تناسب اندام خاص. چهار گزینه مختلف رنگ برای انتخاب وجود دارد: مروارید سیاه ، صورتی ، آبی طوفانی و شامپاین (که مورد آخر به خصوص چشم نواز است).

مانند سایر دستگاه های Polar ، Polar Ignite 2 می تواند خواب شما را ردیابی کند و پس از درک سطح تناسب اندام شما ، می تواند یک تمرین معمول را برای دنبال کردن ارائه دهد.

یک ویژگی اصلی که دیگر دستگاه های Polar که به Ignite 2 راه پیدا می کنند ، از دست رفته اند ، کنترل های موسیقی است که به شما امکان می دهد بدون نیاز به لمس تلفن در حین تمرین ، پخش را تغییر دهید.

Polar Vantage M2

Polar Vantage M2

قیمت: 269 پوند

به عنوان بخشی از محدوده Vantage ، M2 هر کسی را که قبلاً تمرینات منظم ورزشی خود را حفظ می کند ، جلب خواهد کرد. M2 یک برنامه کاری دارد که فعالیت دویدن شما را از نزدیک کنترل می کند و به شما اطلاع می دهد که چه موقع و چگونه از انرژی خود برای کمک به پیشرفت بیشتر استفاده کنید.

کاربران M2 همچنین به نرم افزار Polar’s Training Load Pro دسترسی خواهند داشت که آماری زیادی از عملکرد شما و بهترین برنامه برای بهبودی کامل به آنها ارائه می دهد. برای تمرینات طولانی تر ، ویژگی Fuel Wise فواصل صحیح مصرف بیشتر آب و غذا از نظر مصرف انرژی را به شما اطلاع می دهد.

مانند Ignite 2 ، Vantage M2 در چهار ترکیب مختلف رنگ: خاکستری / زرد ، سیاه / خاکستری ، مسی / قهوه ای ، طلایی / شامپاین در دسترس خواهد بود.

آیا Polar Vantage M2 یا Polar Ignite 2 دریافت خواهید کرد؟ TrustedReviews را در فیس بوک و توییتر با ما در میان بگذارید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *