این معامله برای Nest Mini و Philips Hue بسته عالی برای یک خانه هوشمند است


Currys PC World به تازگی ترکیبی فوق العاده از خانه های هوشمند را منتشر کرده است که به شما امکان می دهد Google Nest Mini را با لامپ Philips Hue White و Color فقط با 29.99 پوند تهیه کنید.

اگرچه تخفیف در لیست محصولات 25 پوند است ، اما در واقع بیش از این است. RRP استاندارد برای Nest Mini 49 پوند است ، در حالی که همان لامپ Philips Hue به تنهایی با 49.99 پوند به فروش می رسد ، بنابراین با خرید هر دو به طور جداگانه ، 98.99 پوند ثابت به دست می آید. برای مقایسه ، 29.99 پوند یک سرقت مطلق است.

معامله: Google Nest Mini با لامپ رنگی Philips Hue فقط با 29.99 پوند (در صورت خرید جداگانه 98.99 پوند)

هرکسی که دارای تنظیمات خانه هوشمند موجود باشد اکنون متوجه خواهد شد که این یک روش عالی برای گسترش در اتاق دیگر با قیمت ارزان است ، اما اگر شما از ابتدا سیستم خانه هوشمند را راه اندازی می کنید ، این مکان بهترین مکان برای شروع است.

با شروع استفاده از Google Nest Mini ، این یکی از مهمترین بلندگوهای هوشمندی است که می توانید خریداری کنید – روکش پارچه به راحتی با دکوراسیون موجود ترکیب می شود ، بنابراین دیگر نگران بیرون ماندن آن نخواهید بود.

Nest Mini با وجود سیستم بلندگوی بسیار مقاوم تری نسبت به مدل قبلی خود ، علی رغم جثه کوچک ، در واقع یک روش کاملاً خوب برای گوش دادن به موسیقی در خانه است. سطح باس کاملاً واضح است و اگر بخواهید می تواند کاملاً بلند شود – انتظار نداشته باشید که با گزینه های گران تری مانند Google Nest Audio مطابقت داشته باشد ، اما این کار را انجام می دهد.

همانطور که از بلندگوی هوشمند انتظار دارید ، Nest Mini به عنوان دروازه ای برای کنترل اولین دستگاه هوشمند خانگی شما ، لامپ Philips Hue ، عمل خواهد کرد. اکنون با سازگاری بلوتوث داخلی ، لامپ مورد نظر برای کار کردن به Philips Hue Bridge بزرگ احتیاج ندارد و می توانید بلافاصله آن را از طریق برنامه Philips Hue تنظیم کنید.

معامله: Google Nest Mini با لامپ رنگی Philips Hue فقط با 29.99 پوند (در صورت خرید جداگانه 98.99 پوند)

پس از اتمام راه اندازی ، می توانید از Nest Mini خود برای تغییر جلوه های روشنایی لامپ Hue و غیر از صدای خود استفاده کنید. اگر تصور می کنید که هنگام بازگشت به رختخواب در معرض نور آبی ملایم هستید ، تنها کاری که باید بکنید این است که بپرسید.

بدون شک یکی از بهترین معاملات خانه های هوشمند که امسال شاهد آن بوده ایم ، اجازه ندهید که این بسته خارق العاده Google Nest Mini و Philips Hue از کنار شما عبور کنند ، مخصوصاً اگر می خواهید یک سیستم خانه هوشمند را راه اندازی کنید بدون اینکه بانک را بزنید.


برای پیشنهادات شگفت انگیز بیشتر ، ما را دنبال کنید TrustedDealsUK

اگر روی معامله کلیک کنید و کالایی را خریداری کنید ، می توانیم کمیسیون بدست آوریم. به همین دلیل ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که شما از خرید خود مطلع و راضی هستید ، بنابراین می توانید برای نیازهای مشاوره خرید خود به ما اعتماد کنید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *