دستیار Google یک نسخه عالی حافظه را به روز می کند


گوگل در حال کار بر روی ویژگی جدید Google Assistant به نام Memory است که به کاربران امکان می دهد عناصر دیجیتالی مختلفی را که می خواهند بعداً یا بعداً به آنها دسترسی پیدا کنند ، کنار هم قرار دهند.

این ویژگی در APK 9to5Google دیده می شود ، یادداشت ها ، یادآوری وظایف و همچنین صفحات وب و تصاویر را با هم ترکیب می کند. حتی می توانید عکس های صفحه یا یادداشت های دست نویس را اضافه کنید. یکی از ناظران ، کایل بردشاو ، آن را به خوبی “Pinterest ، Google Keep و دیگران که در دستیار Google قرار دارند” توصیف کرد.

به نظر می رسد این ویژگی که می تواند به محض کنفرانس ورودی I / O Google در ماه مه اعلام شود ، اگر فرم گذشته موردی باشد که قابل تصویب است ، می تواند بر اساس ویژگی حافظه موجود ضمن تلفیق مجموعه های Google Assistant ، ایجاد شود.

گزارش توصیف APK دارای لیستی از مواردی است که کاربران می توانند با فرمان صوتی مناسب آنها را ذخیره کنند: “مقالات ، کتاب ها ، مخاطبین ، رویدادها ، پروازها ، هتل ها ، تصاویر ، فیلم ها ، موسیقی ، یادداشت ها ، عکس ها ، مکان ها ، لیست های پخش ، محصولات ، دستور العمل ها ، یادآوری ها ، رستوران ها ، عکس های صفحه ، محموله ها ، نمایش های تلویزیونی ، فیلم ها و وب سایت ها. “

موارد ذخیره شده قابل جستجو خواهند بود و پس از دوباره ظاهر شدن ، ممکن است شامل یک زمینه مهم در دستگاه مورد نظر شما باشد. آنها همچنین در دسته هایی مانند “مهم” ، “بعداً بخوانید” و موارد دیگر ظاهر می شوند. سپس به صفحه اصلی دستیار و احتمالاً به عنوان میانبر برای نمایشگرهای هوشمند اضافه می شوند. در این گزارش آمده است که نقشه Google Docs and Sheets نقشه های خاص خود را دارد.

همانطور که در این گزارش ذکر شد ، دستور العمل ها همچنین اطلاعات متنی مانند مدت زمان پخت و پز را نشان می دهند ، در حالی که اطلاعات حمل و نقل دارای شماره ردیابی و توصیه های فیلم تریلرها را نشان می دهد.

همانطور که گفتیم ، به نظر می رسد کنفرانس Google I / O آینده زمان بسیار خوبی برای شروع این ویژگی است. واکنش اولیه عالی بود ، اما به نظر می رسد اگر به خوبی سازماندهی نشود ، ممکن است کمی دست و پا گیر باشد.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *