سلام ، مشتریان آسمان! این معامله برای Sky Soundbox خیلی خوب است که از دست ندهید


صدای اکو Sky Soundbox وقتی در سال 2017 روی صحنه آمد کمی تعجب آور بود و بهینه سازی Sky Q ، سخنرانی شفاف ، صدای بیس عالی و صدای جذاب 360 درجه را ارائه می داد.

با این حال ، قیمت 300 پوند حتی با وجود سیستم تمیز Q Sound که قول می داد بهترین نتیجه را از بهترین ورزش ها و فیلم هایی که اسکای ارائه می دهد ، کمی دور از ذهن باشد.

به لطف این معامله با eBay که دستگاه “درجه A” را با قیمت 99.99 پوند ارائه می دهد ، اکنون می توانید تمام این رزروها را از پنجره خارج کنید. نیازی به گفتن نیست که تخفیف 200 پوند است.

معامله: Sky Soundbox را با 99.99 پوند (تخفیف 200 پوند) از eBay دریافت کنید

نمی دانید کلاس A ترمیم شده به چه معناست؟ ما همچنین. فروشنده می گوید: ”این واحدها در کار کامل هستند ، اما شرایط واحد واقعی بسته به درجه متفاوت است. درجه A * از علامت گذاری بر روی دستگاه تشکیل نشده است ، درجه A از علامت گذاری کمی یا بدون علامت روی دستگاه تشکیل شده است. “

در بررسی خود ، ما دستگاه را به دلیل صدا در مقیاس بزرگ از یک ماژول نسبتاً جمع و جور ، و همچنین برای گفتار واضح و باس سنگین ، همراه با ادغام Sky Q ستایش کردیم.

بازرسان ما می نویسد: ”این حالت ها و بهینه سازی ها معمولاً بسیار م effectiveثر هستند و تعادل طبیعی سیگنال های صوتی Soundbox برای محتوای ویدیویی بسیار مناسب است. این بدان معناست که سطح بالایی و بالایی میانی کاملاً مشخص است و همینطور باس. در نتیجه ، گفتگو روشن است و در صورت لزوم غوغای زیادی به پا می شود.

“با کمی فوتبال در لیگ برتر ، Q Sound نظرات را بسیار واضح تر کرد و شعارهای مخاطبان حملات بیشتری داشتند. پهپاد کمتر در طول مسابقه به نظرم کمی خسته کننده تر از گوش من بود ، اما هیجان اضافی مطمئناً برخی از اهالی ورزش را به وجد می آورد. “

معامله: Sky Soundbox را با 99.99 پوند (تخفیف 200 پوند) از eBay دریافت کنید

اگر شما مشترک Sky نیستید ، مطمئناً ما آن را به شدت توصیه نمی کنیم ، اما این بسیار خوب است.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *