مایکروسافت در حال راه اندازی تست هایی است که به شما امکان اشتراک چند نفره بدون اشتراک Xbox Live را می دهد


در حالی که Xbox Live چیزی است ، برای لذت بردن از بازی های آنلاین چند نفره در کنسول های Xbox ، اشتراک مورد نیاز است.

با این حال ، در اوایل سال جاری ، مایکروسافت گفت که این یک استثنا را برای بازی های محبوب که بازی در سیستم عامل های دیگر مانند PUBG و Fortnite آزاد هستند ، ایجاد می کند.

به نظر می رسد اکنون این شرکت در این مسیر گام برداشته و یک به روزرسانی داشبورد را امتحان کرده است که امکان پخش چندنفره را در برخی از این بازی های رایگان فراهم می کند. این به روزرسانی همچنین قفل Party Chat برای مشترکان غیر Xbox Live را باز می کند ، چیزی که انتظار آن را نداشتیم.

این به روزرسانی در حال حاضر در میان افراد داخلی Xbox در گروه های Alpha Skip Ahead و Alpha در حال آزمایش است ، اما تغییرات به مرور برای همه ایجاد می شود. این سیاستی است که سونی و نینتندو از مدت ها قبل داشته اند ، بنابراین خوب است بدانید که مایکروسافت هرچند دیر به مهمانی می آید.

مرتبط: بهترین بازی های ایکس باکس سری X

در یک توئیت ، براد روستی ، بازرسان ایکس باکس گفت: “اعضای Xbox در Alpha Skip Ahead & Alpha امروز برخی ویژگی های جدید را راه اندازی می کنند. چند نفره در بازی های رایگان ، جستجوی گروهی 4 و گپ مهمانی ایکس باکس دیگر به عضویت Xbox Live Gold احتیاج ندارند زیرا ما پرواز می کنیم و این تغییرات سرویس را قبل از در دسترس بودن آزمایش می کنیم. “

این اعلامیه اولین بار در ژانویه اعلام شد ، زمانی که مایکروسافت پس از واکنش مشترکان ، برنامه های خود را برای افزایش قیمت Xbox Live تغییر داد.

در آن زمان ، این شرکت خاطر نشان کرد: “امروز ما اشتباه کردیم و شما حق داشتید به ما اطلاع دهید. ارتباط و بازی با دوستان بخشی حیاتی از بازی ها است و ما نتوانسته ایم انتظارات بازیکنانی را که هر روز به آن اعتماد می کنند برآورده کنیم. در نتیجه ، ما تصمیم گرفتیم قیمت Xbox Live Gold را تغییر ندهیم.“ما این لحظه را به فرصتی تبدیل می کنیم تا Xbox Live را بهتر با روشی که بازیکن در مرکز تجربه او می بینیم مطابقت دهد. برای بازی های رایگان ، برای انجام این بازی ها در Xbox دیگر به عضویت Xbox Live Gold نیاز نخواهید داشت. ما سخت تلاش می کنیم تا در ماههای آینده هرچه سریعتر به این تغییر دست پیدا کنیم. “

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *