چگونه بفهمم محتوای YouTube دارای حق چاپ است؟


چند نکته برای سازنده بسیار ناامیدکننده تر از کشف ویدیوی YouTube شما است که حاوی مطالب دارای حق چاپ است چند روز پس از ارسال آن.

خوشبختانه ، ویژگی جدید “بررسی” یوتیوب قصد دارد پیش از پخش زنده ویدیو ، با اطلاع رسانی هرگونه مشکل احتمالی ، فرضیات را از آپلود بعدی شما حذف کند.

چک ها را می توان در جریان بارگذاری YouTube YouTube یافت ، که به سازندگان اجازه می دهد ادعاهای مربوط به حق چاپ و مناسب بودن تبلیغات را به عنوان آخرین چاره قبل از انتخاب قابلیت مشاهده فیلم بررسی کنند.

برای تکمیل YouTube و جستجوی محتوایی که ممکن است منجر به ادعای Content ID شود ، فقط سه دقیقه طول می کشد تا تأیید حق نسخه برداری انجام شود ، در حالی که اعتبار سنجی آگهی ممکن است بیشتر طول بکشد تا اطمینان حاصل کنید که ویدیوی شما از محتوای مناسب تبلیغات در YouTube پیروی می کند. خوشبختانه ، هر دو گزینه با پیش بینی آب و هوا ارائه می شوند ، بنابراین اگر تعداد به خصوص ترسناک به نظر برسد ، می توانید پنجره را ببندید و بعداً برگردید.

این ویژگی به این معنی است که سازندگان دیگر نیازی به انتشار ویدئوهای خود به صورت پنهان یا خصوصی برای بررسی ادعاهای حق نسخه برداری قبل از انتشار عمومی ندارند.

با این حال ، Google همچنین هشدار می دهد که این ویژگی لزوماً از فیلم های شما در برابر سایر مشکلات پس از انتشار ، مانند ادعاهای دستی ، اخطارهای حق نسخه برداری و محدودیت های اعمال شده در نتیجه ویرایش تنظیمات ویدیوی شما محافظت نمی کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بررسی ها و چگونگی دیدن اینکه آیا فیلم های YouTube شما دارای محتوای دارای حق چاپ هستند قبل از کلیک روی انتشار ، بیشتر بخوانید.

برای نکات بیشتر در مورد YouTube ، حتماً به آموزشهای ما در مورد نحوه پخش صدا در YouTube با تلفن خاموش ، نحوه بارگیری فیلم برای مشاهده آفلاین و نحوه تعویض فیلم در YouTube مراجعه کنید. اگر خالقی هستید که می خواهید کیت خود را ارتقا دهید ، باید راهنمای ما را در مورد بهترین دوربین های سپرده بررسی کنید.

چگونه بفهمم محتوای YouTube دارای حق چاپ است؟

چک ها را می توانید در انتهای قسمت بارگذاری استودیو در سایت کار YouTube پیدا کنید. می توانید مراحل زیر را دنبال کنید تا ببینید آیا حق چاپ ویدیوی شماست یا نه:

  • مراحل جریان بارگذاری استودیو را طبق معمول دنبال کنید تا وقتی که در نوار پیشرفت به چک ها برسید.
  • در این مرحله ، YouTube به طور خودکار ویدیوی شما را از نظر وجود حق نسخه برداری بررسی می کند. اگر درآمدزایی از ویدیو را انتخاب کنید ، یک بررسی اعتبار آگهی نیز انجام می شود. می توانید منتظر بمانید تا روند کامل شود ، یا فیلم را به عنوان پیش نویس ذخیره کنید و بعداً برگردید.
  • اگر مشکلی وجود نداشته باشد ، یک علامت انتخاب سبز در کنار “حق چاپ” و “مناسب بودن تبلیغ” مشاهده خواهید کرد. اگر مشکلی وجود داشته باشد ، می گوید: “مشاهده جزئیات”.

اگر YouTube مسئله حق چاپ را گزارش دهد چه باید کرد:

  • برای دیدن اطلاعات بیشتر و درخواست “مشاهده جزئیات” را کلیک کنید.
  • روی “انتخاب عملکرد” ​​کلیک کنید.
  • برای حذف محتوای درخواستی ، از بین “قطع بخش” ، “جایگزینی آهنگ” یا “توقف آهنگ” را انتخاب کنید یا اگر فکر می کنید ادعا نادرست است ، “اختلاف” را کلیک کنید.

توجه به این نکته مهم است که حل اختلافات ممکن است چندین روز طول بکشد ، بنابراین اگر مهلت دارید ، ممکن است بخواهید چک را زودتر از موعد بررسی کنید. می توانید ویدیو را در حالی که اختلاف ادامه دارد ارسال کنید ، اما درآمد حاصل از ویدیو تا زمان حل مشکل حفظ خواهد شد.

اگر YouTube مسئله مناسب بودن تبلیغ را گزارش کند ، چه باید کرد:

  • روی برگه “درآمد” کلیک کنید و پرسشنامه واجد شرایط بودن تبلیغ را تکمیل کنید.
  • اگر کامل است و هنوز مشکلی دارید ، روی “درخواست بررسی” کلیک کنید و منتظر شوید تا یک متخصص ویدیو را طبق دستورالعمل های YouTube بررسی کند.
  • پس از پایان بررسی ، صندوق ورودی خود را بررسی کنید تا بررسی کنید آیا فعال شده است.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *