Firefox SmartBlock چیست؟ توضیح موزیلا در مورد “بهترین هر دو جهان”


موزیلا فایرفاکس 87 را با SmartBlock راه اندازی کرده است ، ویژگی جدیدی که بدون ایجاد اختلال در وب سایتی که بازدید می کنید ، از ردیابی سایت های مختلف محافظت می کند.

ویژگی مسدود کردن محتوای موجود Firefox ، که در پنجره های مرور خصوصی و حالت های محافظت از ردیابی دقیق وجود دارد ، اسکریپت ها ، تصاویر و سایر محتوای شخص ثالث را مسدود می کند ، و این می تواند منجر به یک تجربه ضعیف ارائه شده یا کاملاً مختل شده برای کاربران شبکه شود.

اساساً ، آنچه در خلوت به دست آورده ایم غالباً قابل استفاده بوده است ، اما به نظر می رسد که ما می توانیم با SmartBlock در Firefox 87 – بهترین صفحات محافظت از صفحه به صفحه و بارگیری سریع ، بهترین های هر دو جهان را داشته باشیم. توسط این اسکریپتهای آزار دهنده مهار نشده است.

SmartBlock که اکنون در رایانه های شخصی ، Mac و Linux در دسترس است “صفحات وب را که توسط حمایتهای ردیابی ما نقض شده اند بدون آسیب رساندن به حریم خصوصی کاربر بطور هوشمند اصلاح می کند.”

مرتبط: بهترین لپ تاپ

موزیلا می گوید که می تواند اسکریپت های مزاحم را به طور هوشمند جایگزین ماژول های پشتیبان کند که جای خالی را پر می کنند و به سایت اجازه می دهند تا با تکنولوژی ردیابی ناخواسته در سایت های مختلف بارگیری کند. به همین ترتیب ، صفحه باید همانطور که توسعه دهنده در نظر گرفته است ، ارائه شود.

در یک پست وبلاگ ، بنیاد موزیلا توضیح داد: “SmartBlock این کار را با ارائه غرفه های محلی برای اسکریپت های ردیابی شخص ثالث مسدود شده انجام می دهد. این اسکریپت ها دقیقاً به اندازه نسخه های اصلی نگهداری می شوند تا مطمئن شوید وب سایت به درستی کار می کند. آنها به سایتهای خراب که به اسکریپتهای اصلی متکی هستند امکان بارگذاری با قابلیتهای دست نخورده آنها را می دهد. “

می توانید ببینید که چگونه این می تواند به طور بالقوه عملکرد را در انیمیشن های زیر بهبود بخشد:

بنابراین ، اساساً ، فایرفاکس 87 قادر است شبکه ای را که نسخه های قبلی فایرفاکس از آن خراب کرده اند ، ترمیم کند تا تجربه مرور خصوصی وب را به شما ارائه دهد ، به طور رایگان از تبلیغاتی که شما را دنبال می کنند و عادت های شما را جمع می کنند.

به نظر بهترین جهان است ، امیدوارم که در عمل پخش شود. آیا SmartBlock را برای چرخش گرفتید؟ trustedreviews را در توییتر به ما اطلاع دهید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *