Rocket League برای iOS و Android ارائه می شود ، اما نه همانطور که می دانید


Psyonix در حال ساخت نسخه کاملاً جدیدی از سبک بازی محبوب ، مسابقه فوتبال راکت ، عنوان Rocket League برای موبایل است و امسال ارائه می شود.

Rocket League Sideswipe که امروز اعلام شد منحصر به iOS خواهد بود و Android به معنای واقعی کلمه چشم انداز شما را تغییر خواهد داد. اقدام جانبی 2D مسابقات 2 بر 2 را ارائه می دهد که فقط چند دقیقه طول می کشد.

در واقع ، این بازی به نظر می رسد که برای عملکردی پر سرعت و با عملکرد بالا ایجاد شده است ، اما هنگام نفس کشیدن گزینه های رتبه بندی خارج از زمین و سفارشی سازی اتومبیل نیز وجود دارد. به طور طبیعی ، یک بازی آنلاین وجود دارد ، بنابراین شما می توانید درگیر شوید یا با دوستان دور خود نیرو بگیرید.

این شرکت در بیانیه ای اعلام کرد: “Rocket League Sideswipe شامل کنترل های موبایلی با قابلیت انتخاب آسان خواهد بود ، خواه شما یک استاد Rocket League باشید یا بازیکن جدیدی که هنوز در این زمینه بازی می کنید.”

مرتبط: بهترین بازی های رایانه ای

نسخه اولیه آلفای بازی وجود دارد که اکنون از طریق فروشگاه Google Play در دسترس است ، اما فقط در استرالیا و نیوزیلند موجود است. طی چند ماه آینده نسخه های بتا بیشتری ارائه می شود. ما انتظار داشتیم که بازی آخر با خریدهای درون برنامه ای رایگان باشد ، اما باید منتظر بمانیم.

در اینجا تریلر گیم پلی بازی نشان می دهد که این اقدام سریع با وسایل نقلیه ای که کمی بیشتر شبیه اتومبیل های جعبه کبریت هستند تا نمونه های کامل آنها:

https://www.youtube.com/watch؟v=s68V-K6H1mE

Rocket League یک بازی بزرگ و چند پلتفرمی است و گیم پلی اعتیاد آور آن بازیکنان را از هر سنی به خود جذب کرده است. او همچنین در بازی های آنلاین پیشگام است و مرزهای سخت افزاری را در میان کسانی که فقط می خواهند از بازی با دوستان خود در دستگاه های Xbox ، PlayStation ، PC یا Nintendo لذت ببرند ، شکست.

ما واقعاً هیجان زده ایم که می بینیم Psyonix که قبلاً متعلق به Epic Games بوده است ، می تواند نسخه اول موبایل تأثیرگذارترین بازی خود را به جدول ارائه دهد. نظرات خود را با ما در مورد Twittertrustedtreviews به اشتراک بگذارید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *