Sonos سرانجام Hi-Res صوتی را از طریق برنامه ای که احتمالاً استفاده نمی کنید اضافه می کند


Sonos سرانجام یک برنامه پخش موسیقی دارد که قادر است صدای 24 بیتی Hi-Res را روی طیف وسیعی از بلندگوهای چند اتاقه و نوارهای صوتی عالی منفجر کند.

کمتر شناخته شده Quobuz ، یک سرویس پخش فرانسوی ، اکنون می تواند صدای “با کیفیت استودیو” را از طریق برنامه Sonos S2 به بلندگوهای سازگار Sonos ارسال کند. Quboz بیش از 70 میلیون آهنگ با کیفیت بالا ارائه می دهد و از طریق Sonos کیفیت بدون افت 48 کیلوهرتز / 24 بیت را ارائه می دهد.

سازگاری با Quoboz باعث ضرب و شتم سایر خدمات صوتی Hi-Res ، از جمله Tidal و Amazon می شود. Spotify همچنین در حال کار بر روی گزینه ای برای موسیقی HD است که انتظار می رود اواخر سال جاری باشد. Quoboz آنها را تا پایان شکست داده است و می تواند اعتبار خود را در میان دارندگان Sonos افزایش دهد که تلاش می کنند از بلندگوهای خود بیشترین بهره را ببرند.

پیش از اعلامیه امروز ، کیفیت Sonos S2 بر روی کیفیت CD ظاهر می شد. در حقیقت ، آهنگ های 24 بیتی اصلاً پخش نخواهند شد. این به روزرسانی برای بلندگوهای سازگار با S2 مانند Sonos One ، Sonos Beam و Playbar و همچنین این بلندگوهای قابل حمل جدید مانند Sonos Move و Roam اعمال می شود ، اما دستگاه های قدیمی کنار گذاشته می شوند.

مرتبط: بهترین بلندگوهای چند اتاقه

طرح Quoboz Studio Premier با هدفون ، بلندگو و پخش کننده هایی که از آن پشتیبانی می کنند ، فایلهای FLAC را با سرعت 24 بیت و تا 192 کیلوهرتز ارائه می دهد. بنابراین ، Sonos از طریق S2 کیفیت کاملی را ارائه نمی دهد ، اما قطعاً یک پیشرفت است. در صورت تمایل هزینه خدمات 14.99 پوند در ماه یا 149.99 پوند در سال است.

رایان ریچاردز ، مدیر بازاریابی محصولات در Sonos گفت: “بستر باز ما شرکا را قادر می سازد تا بهترین تجربه خود را به سیستم Sonos و مشتریان مشترک ما ارائه دهند.” “قبوز در خط مقدم جریان پخش موسیقی با کیفیت بالا است و ما مشتاقانه منتظر لذت بردن از موسیقی آنها با وضوح ، عمق و صدای Sonos هستیم.”

Sonos می گوید خدمات بیشتری به زودی ارائه خواهند شد ، اما امروز چیزی نگفت. ما امیدواریم که سرویس جدید Spotify HD نیز به موقع از طریق برنامه S2 در دسترس باشد.

آیا Hi-Res Audio شما را متقاعد می کند که به خدمات پخش جریانی Quboz بروید؟ trustedreviews را در توییتر به ما اطلاع دهید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *