Spotify در وب و دسک تاپ تازه سازی بسیار خوبی دارد – در اینجا تغییرات اساسی آورده شده است


Spotify از بازسازی تصویری دیرهنگام برنامه دسک تاپ و وب پلیر خود خبر داده است که چندین سیگنال را از تجربه تلفن همراه می گیرد.

از امروز ، Spotify می گوید که طراحی جدید استفاده از هر دو برنامه را آسان تر می کند. صفحه اصلی بسیار تمیزتر است ، در حالی که اطمینان حاصل می کند نوار کناری کمی شلوغ تر است. این تجربه توانایی فیلتر کردن کتابخانه یا پادکست شما برای یافتن مطلبی را دارد که با روحیه شما مطابقت دارد.

Spotify همچنین حالت آفلاین را در برنامه دسک تاپ برای مشترکان Premium فراهم می کند و به آنها امکان می دهد در یک پهنای باند کوچک برای ملودی ها و غلاف های منظم پخش شده صرفه جویی کنند. همچنین اگر لپ تاپ خود را در حال حرکت استفاده می کنید ، مفید باشد.

طراحی جدید همچنین نوید تجربه ای جدید از لیست های پخش را می دهد. اکنون ایجاد یک لیست پخش با یک نوار جستجوی داخلی داخلی آسان تر است ، که یافتن آن را بسیار آسان تر می کند. پیش از این ، کاربران مجبور بودند آهنگ ها را پیدا کنند و آنها را جداگانه به لیست پخش اضافه کنند. اکنون آنها می توانند همه اقدامات را از یک صفحه انجام دهند.

همچنین می توانید آهنگ ها را در لیست پخش موجود بکشید و رها کنید ، تصاویر سفارشی را در لیست پخش بارگذاری کنید و توضیحات دقیق تری اضافه کنید. این روش خوبی برای ساخت لیست پخش است

Spotify می افزاید: شنوندگان همچنین می توانند صف را ویرایش کرده و از طریق برنامه دسک تاپ مشاهده کنند و گزینه های جدیدی را برای مرتب سازی بر روی “کتابخانه شما” از طریق یک منوی کشویی جدید در گوشه بالا سمت راست اعمال کنند و به آنها امکان کنترل بیشتر بر گوش دادن بعدی را می دهند . “

Spotify همچنین میانبرهای صفحه کلید جدیدی را برای کاربران Mac و PC اضافه می کند که با فشار دادن Control / Command + ظاهر می شوند؟

دسک تاپ Spotify

پیشگام جریان موسیقی اذعان می کند که بازسازی به تأخیر افتاده است. امروز این شرکت در بیانیه ای گفت: “ما احساس کردیم که تجربه ما با برنامه های دسک تاپ ادامه پیدا نکرده است و زمان آن رسیده است که تغییراتی انجام دهیم.”

این شرکت افزود: “از آنجا كه تجربه دسكتاپ به عنوان یك پنجره اصلی به دنیا برای Spotify عمل می كند ، این كار آسانی نبود.” “ماه ها آزمایش و تحقیق ، صحبت با کاربران و جمع آوری بازخورد به طول انجامید. ما اکنون خوشحالیم که می توانیم یک طراحی جدید ، تمیز ، کنترل های بیشتر و یک پایه جدید عالی برای شنوندگان خود برای استفاده از Spotify در برنامه دسک تاپ و وب پلیر برای سالهای آینده ارائه دهیم. “منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *