انتقال شایعات درباره انتشار در سال 2021 دشوار است


اپل واچ 6 ممکن است در لیست بهترین ساعت های هوشمند ما قرار گیرد ، اما اگرچه دستگاه های پوشیدنی از قابلیت ردیابی تناسب اندام مناسبی برخوردار هستند ، اما هنوز وارد بازار شلوغ ورزشی نشده است. این ممکن است در شرف تغییر باشد ، زیرا اپل می گوید اپل در حال بررسی راه اندازی اپل واچ است که برای ورزش های شدید طراحی شده است.

اخبار مربوط به ساعت هوشمند – که اپل واچ “Explorer Edition” نامیده می شود – از مارک گورمن از بلومبرگ می رسد ، که با افراد آشنا در این زمینه صحبت می کند.

به گفته گورمت ، این اولین بار نیست که اپل به فکر راه اندازی یک ساعت هوشمند قدرتمند با هدف ورزشکاران و گردشگران است. گفته می شود این شرکت در حالی که اولین بار ساعت اپل را در سال 2015 راه اندازی کرد ، در حال بحث درباره امکان راه اندازی ساعت مچی برای ورزشکاران از ورزش های شدید بود.

اگرچه چند سال پیش هیچ مشکلی از این بحث ها حاصل نشد ، اگر اپل بحث در مورد راه اندازی ساعت هوشمند ورزشی امسال را ادامه دهد ، نسخه Explorer سرانجام می تواند به واقعیت تبدیل شود.

به پایین بروید و همه چیزهایی را که تاکنون درباره Apple Watch Explorer می دانیم ، از جمله طراحی ، ویژگی ها و در دسترس بودن آن ، پیدا کنید.

Apple Watch Explorer Edition Design – چگونه به نظر می رسد؟

اگر اپل با دستگاه پوشیدنی خود ادامه داد ، انتظار نداشته باشید که طراحی کاملاً ناآشنایی داشته باشد. گفته می شود که این ساعت گونه ای از اپل واچ استاندارد است ، زیرا اپل واچ SE و نسخه های ویژه مارک آن منتشر شده است. تفاوت اصلی در دوام ساعت هوشمند است.

گورمت گفت: “این محصول عملکرد مشابه اپل واچ استاندارد را دارد ، اما با مقاومت در برابر ضربه و محافظت بیشتر در رگ ساعتهای G-Shock کاسیو ،”

بر اساس این گزارش ، می توان با داشتن ظاهر لاستیکی کمتر به اپل واچ ، این کار را انجام داد.

ویژگی های نسخه اپل واچ اکسپلورر – چه ویژگی هایی خواهد داشت؟

از نظر ویژگی ها ، Explorer Edition دوباره عملکردی مشابه اپل واچ معمول خواهد داشت.

با این حال ، شایعه شده است که اپل در تلاش است تا قابلیت ردیابی شنای خود را برای ساعت های هوشمند آینده بهبود بخشد ، بنابراین می توان این مزایای نسخه Explorer Edition را که متمرکز بر ورزش های شدید است ، مشاهده کرد.

در دسترس بودن نسخه Apple Watch Explorer Edition – چه زمانی آن را راه اندازی می کند؟

طبق این گزارش ، اپل در مورد راه اندازی نسخه Explorer Edition در پایان سال 2021 یا 2022 بحث و تبادل نظر کرده است. این بدان معناست که اگر اپل تصمیم به راه اندازی ساعت هوشمند می گیرد ، نیازی به انتظار طولانی نیست.

با این حال ، در این مرحله نباید امیدوار باشید ، زیرا آشنایان هشدار می دهند که ممکن است ساعت در این زمان هنوز به تأخیر بیفتد یا حتی لغو شود.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *