با لوازم خانگی هوشمند سامسونگ (با حمایت مالی) پتانسیل خانه خود را کشف کنید


بیایید این واقعیت را بپذیریم که برای بسیاری از ما ، لوازم خانگی به عناصر عملکردی تبدیل شده اند که کار را انجام می دهند ، اما ما به ندرت در مورد چگونگی آنها بیش از حد فکر می کنیم ، با توانایی ارائه ایده های نوآورانه که می تواند نحوه تعامل شما را کاملا دگرگون کند. خانه خوشبختانه برای ما ، سامسونگ مدت هاست که طیف وسیعی از خانه های هوشمند خود را اصلاح کرده و امکانات خانه را به روشی که قبلاً نبود باز کرده است.

به عنوان مثال فریزر Samsung Family Hub много با درهای زیاد را در نظر بگیرید. برای هر نوع غذای پرشور خارج از خانه ، یخچال و فریزر همیشه بهترین سنگر آشپزی خانگی است ، اما عملکرد آن با تازه نگه داشتن غذا شروع و به پایان می رسد. Family Hub with با چندین ویژگی هوشمند یکپارچه * کارها را یک قدم جلوتر می برد که حتی در صورت دور بودن از آشپزخانه می تواند به شما کمک کند.

صحنه را تصور کنید ، شما در سوپرمارکت هستید و قسم می خورید که چیزی به طور تصادفی در لیست خرید خود باقی مانده است. همه ما آنجا بوده ایم و این یک مشاجره است – اما اکنون یک راه حل آسان وجود دارد. با نصب Family Hub ، می توانید آنچه در داخل یخچال است را مستقیماً بر روی تلفن هوشمند خود مشاهده کنید * ، و به شما اجازه می دهد دقیقاً در هر لحظه آنچه را که نیاز دارید بدانید. حتی می توانید تاریخ انقضا digital دیجیتال را هنگامی که آن را در یخچال قرار می دهید اضافه کنید ، و فرضیات مربوط به آنچه را که باید جایگزین شود و میزان ضایعات مواد غذایی را کاهش دهد کاهش دهید.

* به برنامه SmartThings ، موجود در دستگاههای Android و iOS نیاز دارد. اتصال به اینترنت مورد نیاز است.

و هنوز ، علی رغم عملکرد اصلی فریزر در تازه نگه داشتن غذا ، سامسونگ همچنین به نقش غیررسمی دستگاه به عنوان تابلوی اعلانات خانگی اعتراف کرده است **. با آهن ربا و برچسب های بی شماری برای نگه داشتن همه چیز در جای خود ، یخچال فریزر متوسط ​​معمولاً با یادداشت پوشانده می شود ، اما معمولاً وسیله ای کاملاً قدیمی برای پخش پیام است. با داشتن یک نمایشگر هوشمند ویژه در قاب ، دیگر نگران از دست رفتن پیام های موجود در کف نخواهید بود ، زیرا یادداشت های دیجیتال ** را می توان ذخیره و در حافظه یخچال ذخیره کرد. بهانه قدیمی یادداشت های فراموش شده و پیام های ناشناخته با راه اندازی Family Hub از گذشته است.

طیف گسترده ای از خانه های هوشمند سامسونگ را مشاهده کنید

خانه سامسونگ

** به برنامه StickiBoard ، موجود برای Android و iOS نیاز دارد.

نوآوری سامسونگ در دنیای بهداشت و ماشین لباسشویی نیز گسترش می یابد. یک مشکل معمول ، حتی در میان کسانی که برنامه دقیق لباسشویی دارند ، پیدا کردن یک جوراب یا پیراهن کلاهبردار است که به نحوی از ماشین در ماشین لباسشویی بیرون آمده است. در این حالت ، معمولاً باید منتظر چرخه بعدی باشید تا این مسئله حل شود ، اما با ویژگی AddWash Samsung *** سامسونگ ، می توانید چرخه فعلی را مکث کنید ، چند لباس اضافی بپوشید و سپس ماشین لباسشویی به آن برگردید.

*** در هر زمان که دمای درام زیر 50 درجه سانتیگراد باشد درب AddWash ™ را می توان باز کرد.

طیف گسترده ای از خانه های هوشمند سامسونگ را مشاهده کنیدمنبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *