نبض جدید ردیابی Myzone ، که به سه روش مختلف قابل استفاده است


Myzone جدیدترین ضربان قلب ردیابی خود را با نام MZ-Switch معرفی کرده است که می تواند جایگزین بندهای قفسه سینه و همچنین بندهای مچ دست و مچ شود.

انعطاف پذیری MZ-Switch با قیمت 139.99 پوند باید برای هر کسی که مایل به خرید ردیاب نبض مناسب و ویژه است اما با ایده پوشاندن آن به دور سینه خود دفع می شود ، جذاب باشد. اگرچه دستگاه اندازه گیری ضربان قلب قفسه سینه همیشه بهترین روش برای خواندن هرچه بیشتر دقیق است ، اما از تجربه ای صحبت می کنید که می تواند برخی تمرینات را مختل کند و اگر پوست حساسی دارید ، احتمالاً وجود آن را بسیار بیشتر متوجه خواهید شد.

برخلاف اکثر دستگاه های پوشیدنی ، از MZ-Switch نمی توان مستقیماً از جعبه استفاده کرد ، زیرا Myzone از یک سیستم وابسته استفاده می کند که قبل از استفاده از تجهیزات شما را ملزم به ورود به شبکه Myzone در سالن ورزشی محلی خود می کند.

با این حال ، هنگامی که همه چیز تنظیم شد ، سیستم عامل Myzone از یک سیستم نسبتاً مقرون به صرفه برای پیگیری تلاش های شما استفاده می کند ، آن را به شش منطقه رنگی مختلف تقسیم می کند تا بداند دقیقاً چقدر در طول تمرین عملکرد خوبی دارید.

طبق Myzone ، MZ-Switch دارای عمر باتری 3-6 ماه است و باعث جذابیت بیشتر آن برای هر کسی می شود که از عمر باتری نسبتاً کوتاه ساعت های هوشمند Apple Watch و Wear OS برخوردار است.

اگرچه ما در حال آزمایش MZ-Switch هستیم ، اما جالب است که ببینیم فناوری این شرکت هنگام پوشیدن بر روی مچ دست عملکرد خود را دارد. به طور معمول ، همه مانیتورهای ضربان قلب مبتنی بر مچ دست از مانیتورهای بند قفسه سینه عقب هستند ، اما اگر Myzone راهی برای بهبود دقت در آنجا پیدا کرده باشد ، این می تواند یک سود بزرگ برای ورزشکارانی باشد که می خواهند دستگاهی با قابلیت استفاده بیشتر در حین تمرین داشته باشند .

آیا شما انعطاف پذیری Myzone MZ-Switch را شیفته خود کرده اید؟ TrustedRevews را در فیس بوک و توییتر با ما در میان بگذارید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *