هدفون Cleer Enduro ANC عمر باتری فوق العاده طولانی را نوید می دهد


برند صوتی آمریکایی Cleer Audio یک جفت هدفون بی سیم ANC در Enduro ANC منتشر کرده است و با ادامه کار و حرکت آنها مانند Energiser Bunny هستند.

اگرچه Enduro ANC (149 پوند / 149 دلار) در سال 2020 در کشور ظاهر شد ، آنها فقط در رادار انگلیس ظاهر شده اند. ویژگی عنوان عمر باتری آنهاست که هدفون های Enduro ANC را با 60 ساعت پخش تقریباً بر هر هدست ANC در بازار می کوبند. Cleer قبلاً در این زمینه شکل گرفته است ، با Enduro 100 که 100 ساعت پخش می کند (البته بدون ANC است).

این رقم بزرگ به دلیل تراشه خالص Enduro ، تراشه Qualcomm QCC5126 کوالکام است که امکان مدیریت بهتر انرژی را فراهم می کند و همچنین به طراحی پیشرفته ANC Enduro کمک می کند. Cleer ادعا می کند که هدفون ها می توانند تا 30 دسی بل صدای محیط را مسدود کنند و با تنظیمات سفارشی آن از طریق برنامه جدید Cleer + Connect ، عملکرد ANC می تواند برای هر محیطی که در آن هستید بهینه شود.

این طرح با ظاهر دو رنگ و حلقه بیرونی گوش ، طعم متمایز Cleer را به ارمغان می آورد. Enduro ANC از “پلاستیک ریخته گری با کیفیت بالا” ساخته شده است ، دارای هدفونهایی با طراحی ارگونومیک با حافظه فوم و ساختاری سبک برای راحتی طولانی مدت است. شما همچنین به جای کنترل های لمسی ، دارای کنترل های فیزیکی ، دارای دکمه های تنظیم صدا و چند منظوره به همراه یک سوئیچ ANC / Ambient Mode هستید.

از دیگر ویژگی های این دستگاه می توان به درایور بدون آهن 40 میلی متری ثبت اختراع Cleer اشاره کرد که ما از نمونه های موجود در Cleer FLOW II برداشتیم و متوجه شدیم که صدایی کاملاً صاف و بدون اعوجاج ارائه می دهد. این دارای اتصال بلوتوث 5.0 با پشتیبانی از رمزگذار AAC و aptX Adaptive است ، دومی به حفظ اتصال قوی در مناطقی که تداخل وجود دارد کمک می کند. پشتیبانی از دستیارهای صوتی و پشتیبانی از Google Fast Pair 2.0 با دستگاه های Android وجود دارد. شارژ پنج دقیقه ای برای دو ساعت دیگر پخش خوب است در حالی که از Hi-Res Audio نیز پشتیبانی می شود.

Cleer Enduro ANC (با انتخاب 149 پوند / 149 دلار) با انتخاب رنگهای سرمه ای یا سفید ، از طریق تلفن های hifihead ، Richer Sounds ، Amazon UK و وب سایت Cleer Audio قابل خریداری است.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *