یکی دیگر از بازی های انحصاری PlayStation اقتباسی از فیلم را دریافت می کند


یکی از آخرین بازدیدهای بزرگ دوره PS4 ، انحصاری PlayStation Ghost of Tsushima ، برای صفحه نمایش بزرگ با کارگردانی جان ویک ، کارگردان پروژه ، اقتباس شده است.

بازی زیبای اکشن ماجراجویی دنیای باز از زمان ورود تابستان گذشته به موفقیت های مهم و تجاری چشمگیری دست یافته است و به اسکریپت توسعه یافته توسط Sony Pictures و PlayStation Productions تبدیل خواهد شد.

این ویژگی به سایر ویژگی های PlayStation ، از جمله The Last of Us و Uncharted می پیوندد ، شما به بهترین شکل می توانید از تلویزیون یا فیلم اقتباس دریافت کنید. و به راحتی می توان فهمید که چرا این بازی یک نامزد خوب است. “شبح” جین ساکای ، آخرین بازمانده از قبیله شکست خورده خود ، با ماموریت افسانه ای انتقام مرگ او و نجات جزیره تسوشیما از استبداد است. این فیلم به کارگردانی چاد استاچلسکی از شهرت جان ویک ساخته خواهد شد.

“ما خوشحالیم که با چاد و 87Eleven Entertainment همکاری می کنیم تا چشم انداز آنها از داستان ژن را بر روی صفحه نمایش بزرگ ارائه دهیم. ما عاشق کار با شرکای خلاق مانند چاد هستیم که علاقه زیادی به بازی های ما دارند ، اطمینان حاصل کنیم که می توانیم اقتباس های غنی ایجاد کنیم که طرفداران و مخاطبان جدید ما را هیجان زده می کند. “اسد کیزیلباش ، رئیس PlayStation Productions ، در یک خبر منتشر شده برای اولین بار توسط Deadline گفت.

متصل: بهترین بازی های PS4

داور ما 4 بازی از 5 ستاره ممکن را به این بازی اعطا کرد و از دنیای زیبا و فریبنده تعریف کرد ، به یک جنگ ، یک ترکیب خوب از شخصیت ها و یک رویکرد ابتکاری به شکل جهان باز پاداش داد. از قضا به این نتیجه رسیدیم که داستان اصلی کمی خسته کننده و قابل پیش بینی است. بنابراین ، کار کمی برای فیلمنامه اقتباسی باید انجام شود.

وی در پایان اظهار داشت: “شبح تسوشیما” یک ماجراجویی عالی در دنیای باز از شرکت Sucker Punch Productions است که برخی ایده های ابتکاری را به ژانر نسبتاً راکدی اضافه می کند. شرح بازی مربوط به دوره زمانی کلی است و توهین آمیز نیست ، اما این مانع از آن نمی شود که یک ویترین تصویری خیره کننده و یک آهنگ مفید قو برای PS4 باشد. “

آیا از اقتباس Ghost of Tsushima هیجان زده اید؟ trustedreviews را در توییتر با ما در میان بگذارید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *