Dyson V15 Detect نظافت کف را به عنوان بررسی صحنه جرم انجام می دهد


دایسون جاروبرقی جدید V15 Detect را اعلام کرده است که به مصرف کنندگان کمک می کند تا رویه پزشکی قانونی را برای پاکسازی گرد و غبار و گرد و غبار داشته باشند.

جاروبرقی بی سیم جدید لیزر زاویه ای را در جلوی مسیر تمیز کردن قرار می دهد ، ذرات گرد و غبار را که کمتر با چشم غیر مسلح دیده می شوند ، روشن می کند. لیزر سبز ضمن اطمینان از برجسته ماندن باقی مانده خاک ، از دانستن اینکه خاک پنهان را قورت داده اند ، به مردم رضایت خواهد داد.

این شرکت می گوید پاک کننده 599 پوند / 699 دلار “قادر به شناسایی ، حذف ، اندازه و شمارش گرد و غبار میکروسکوپی برای اثبات علمی تمیز کردن عمیق است”.

در عمل ، لیزر مانند نور ماورا بنفش است که توسط محققان صحنه جرم برای تشخیص مواد و اغلب مایعات (ew) که با چشم غیر مسلح قابل مشاهده نیستند ، استفاده می شود. بنابراین ، شما می توانید CSI را به جای جاروبرقی های قدیمی خسته کننده انجام دهید. این شرکت گفت که این ویژگی در واقع از نحوه ظاهر شدن ذرات نامرئی هنگام قرار گرفتن در معرض نور خورشید الهام گرفته شده است.

اگرچه قابلیت تشخیص V15 را بهبود می بخشد ، اما ویژگی جدید با قابلیت تغییر اندازه و شمارش ذراتی که استنشاق می کند با نمایش آنها روی LCD (در زیر) پشتیبانی می شود.

دایسون در این پیام می گوید: “آخرین جاروبرقی های ما از فناوری لیزر سازگار برای تشخیص گرد و غبار پنهان استفاده می کنند[4]با ادغام یک لیزر دیود در سر تمیز کننده ، که دقیقاً در زاویه 1.5 درجه ، 7.3 میلی متر از زمین قرار گرفته است ، بهترین کنتراست را بین گرد و غبار و کف ایجاد می کند.

“ما فکر نمی کنیم که تشخیص کافی است ، بنابراین با استفاده از یک سنسور پیزو صوتی که ارتعاشات را به سیگنال های الکتریکی تبدیل می کند ، ذرات را 15000 بار در ثانیه حذف و اندازه می کنیم و دقیقاً اندازه و تعداد ذرات LCD مکیده شده در پشت خلاء. “

https://www.youtube.com/watch؟v=fN7KJ46DHjU

Dyson V15 Detect هم اکنون در ایالات متحده موجود است و به زودی در انگلیس نیز عرضه می شود. هیچ وقت خبری از زمان دقیق رسیدن او نیست ، اما به سختی طولانی خواهد شد.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *