به معنای 1 + 2 تونی هاوک در PS5 و Xbox Series X برگردید.


Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 remaster وارد کنسول های سری Xbox S / X و PS5 شده و مراحل نهایی سیم کارت مورد علاقه اسکیت بورد را که سال گذشته با بازبینی عالی بازسازی شد ، تکمیل کرد.

Pro Skater Tony Hawk و Pro Skater 2 تونی هاوک ، پس از راه اندازی جدیدترین ماشین آلات در سپتامبر ، اکنون در بسته ای از نسل های مختلف برای سیستم عامل های جدید مایکروسافت و سونی در دسترس هستند. عمده به روزرسانی ها با رزولوشن 4K طبیعی و 60 تصویری در FPS ارائه می شوند در حالی که بازی های 120FPS با وضوح 1080p در دسترس هستند.

پیشرفت بین نسلی نیز پشتیبانی می شود ، به این معنی که گیمرها می توانند به عنوان مثال داده های ذخیره شده خود را از PS4 به PS5 منتقل کنند. ما همچنین هیجان زده هستیم که نگاهی به این بازی با راه اندازهای کنترلر سازگار DualSense که توسط به روزرسانی پشتیبانی می شوند ، می اندازیم.

مرتبط: بهترین بازی ها برای PS5

این به روزرسانی را می توان به عنوان یک بازی مستقل خریداری کرد که برای هر دو نسل کارساز است ، اما همچنین گزینه های بروزرسانی برای کسانی که Remaster را برای Xbox One و PS4 خریداری کرده اند نیز وجود دارد.

اگر نسخه Deluxe Digital Edition را در PS4 و Xbox One خریداری کرده اید ، این نسخه رایگان است. اگر نسخه استاندارد را خریداری کرده اید ، می توانید از نسخه دیجیتال / دیسک با 10 پوند / 10 دلار نسخه جدید را ارتقا دهید. همچنان باید در همان خانواده کنسول ها بمانید.

منتقد ما ، تام دیهان ، گیم پلی تنگ و پاسخگو ، موسیقی متن با سر ، غنای محتوای موجود و سطح بسیار عالی به روز را دوست داشت. او طرفدار دشواری های ناامیدکننده نبود ، اما بازی های اصلی همیشه چالش برانگیز بودند.

وی در پایان اظهار داشت: “THPS 1 + 2 Remastered هر آنچه را که باعث شده سری اسکیت بورد کلاسیک بسیار عالی باشد به خاطر می آورد و آن را به دوران مدرن بازمی گرداند. بازی نسبت به برخی از عناوین دیوانه وارتر این مجموعه کمی کندتر است ، اما تمرکز بر مهارت و پاداش خالص کنار گذاشتن را دشوار می کند. “

بازی های اصلی بازسازی شده پس از یک دهه فاجعه بار سری Tony Hawk 5 را بازگرداندند. یکی از بدترین عناوین پر آوازه دریافت شده تاکنون.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *