جالبترین ویژگی دوربین گلکسی 21 که به پرچمداران قدیمی سامسونگ وارد می شود؟


سامسونگ سابقه ارائه ویژگی های جدید دوربین به دستگاه های قدیمی را دارد و این ممکن است در حالت View View عالی Galaxy S21 صدق کند.

طبق صفحه پشتیبانی T-Mobile برای Galaxy S20 ، این ویژگی که به کاربران امکان ضبط عکس و فیلم از چندین دوربین را همزمان می دهد ، قرار است در سال 2020 از طریق تلفن وارد شود. این شبکه راهنمای استفاده از دید مدیر را دارد. از Galaxy S20 ، اگرچه در حال حاضر منحصر به محدوده Galaxy S21 است.

البته ممکن است شخصی از T-Mobile (از طریق SamMobile) از سیم های او عبور کرده باشد ، اما به همان اندازه احتمال پریدن او وجود دارد که مشخصات Galaxy S21 را آشکار می کند. با توجه به اینکه این ویژگی وابسته به نرم افزار است و به سخت افزار دوربین S21 متکی نیست ، دلیلی ندارد که سامسونگ از الگوی قبلی خود پیروی نکند و حالت کارگردان را به پرچمداران سال گذشته برساند.

در بررسی خود ، مکس پارکر شخصی ما تحت تأثیر دید کارگردان قرار گرفت ، که پیش نمایش زنده هر دوربین را در زمان واقعی ارائه می دهد ، به کاربران امکان می دهد هنگام ضبط در زمان واقعی بین دوربین ها جابجا شوند. همچنین یک حالت Vlogger وجود دارد که به کاربران امکان می دهد با استفاده از دوربین جلو و عقب به طور همزمان ، با وضوح HD و 30 فریم در ثانیه عکس بگیرند.

مرتبط: بهترین گوشی های اندرویدی

سامسونگ در توصیف این ویژگی توضیح می دهد: “بیشتر صحنه خود را ضبط کنید و با ویژگی های جدید ویدیویی داستان بهتری بگویید. مانند یک کارگردان خلاق فیلم ، می توانید هنگام فیلمبرداری بین نماهای مختلف جابجا شوید و همزمان با دوربین های جلو و عقب فیلم بگیرید. “

اینکه و اگر ویژگی جدید از راه برسد ، کسی حدس می زند. به روزرسانی اخیر One UI 3.1 برخی از ویژگی های دوربین S21 را به گلکسی S20 ، Note 20 ، Z Fold 2 و Z Flip آورده است. ابزار ضبط شده تک شات ، چند لمسی و پاک کردن هوشمند ، در ماه فوریه به دستگاه های قدیمی معرفی شد.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *