ماسک صورت عجیب و عالی Razer Project Hazel در حال تبدیل شدن به واقعیت است


Razer به برنامه های خود برای تولید و فروش مفهوم ماسک صورت Project Hazel اشاره دارد که در ژانویه در CES 2021 بیان شد.

ماسک پیشرفته مجهز به یک ماسک تنفسی پزشکی N95 است که گفته می شود 95٪ از ذرات معلق در هوا را مسدود می کند و Razer اکنون می گوید که قصد دارد ادامه محصول را به واقعیت ادامه دهد.

علاوه بر محافظت در برابر ترس از هوا ، ماسک Project Hazel دارای یک صفحه جلوی شفاف است که به شما امکان می دهد هنگام صحبت کردن ، دهان شما را حرکت دهد ، به طور بالقوه برای افراد کم شنوا و هر کسی که سعی در درک گفتار خفه دارد ، تسکین می یابد.

این به میکروفون داخلی کمک می کند ، که می تواند گفتار را بلند کند و بلندگوهای یکپارچه ای که صدا را در طبیعت تقویت می کنند. این تا حدودی لازم است زیرا می توان از بندهای قابل تنظیم برای ایجاد یک مهر و موم مهر و موم شده استفاده کرد که همچنین می تواند Co2 را منفجر کند. در صورت استفاده از عینک نیز از مه زدگی جلوگیری می کند.

مرتبط: بهترین بازی های رایانه ای

البته ، با توجه به اینکه این Razer مورد بحث ما است ، از نور Chroma RGB با 16.8 میلیون رنگ برای انتخاب برخوردار است. Razer در CES ، جعبه شارژ سریع بی سیم را نیز اعلام کرد که می تواند جعبه را با نور UV نیز ضد عفونی کند.

مین لیانگ تانگ ، مدیر عامل Razer در مورد یاهو فاینانس اظهار داشت که علی رغم بیماری همه گیر ، که به طور بالقوه سلطه خود را بر واکسن ها ، فاصله های اجتماعی و درمان های جدید در بسیاری از کشورها از دست می دهد ، در برخی شرایط لازم است که ماسک برای سالهای آینده وجود داشته باشد. من ” من می آیم

“ما فهمیدیم که حتی با واکسیناسیون هایی که می شنویم ، شما هنوز هم باید خودتان را پنهان کنید ، زیرا هنوز فاکتور خطر وجود دارد که حتی اگر واکسینه شوید ، هنوز باید بسیار مراقب باشید. ثانیا ، بسیاری از کشورها هستند که بعید به نظر می رسد همه چیز را بدست آورند [scale] از واکسیناسیون در سال آینده یا حتی دو بار ، بنابراین هنگام مسافرت همه باید بسیار مراقب باشند.

“بنابراین ، با توجه به این موضوع ، ما می خواهیم جلو برویم و جنبه پایدار ماسک را که یکی از بزرگترین موارد برای ما است ، برطرف کنیم. پروژه هزل به واقعیت تبدیل خواهد شد. ما این کار را خواهیم کرد و من فکر می کنم که متأسفانه همه ما مدت طولانی ماسک خواهیم زد. “منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *