مهر و موم این عمل را بر روی دوربین GoPro Hero 7 بسیار زیاد کنید


با وجود ورود دوربین های گوشی های هوشمند به طور فزاینده قدرتمند ، GoPro Hero همچنان بهترین تیرانداز برای بسیاری از کسانی است که می خواهند سبک زندگی خود را بسته بندی کنند.

GoPro Hero 7 در دندان کمی طولانی است ، اما در یک بسته کوچک که می تواند به لباس ، کلاه یا حتی هواپیمای بدون سرنشین متصل شود ، ویژگی های عکسبرداری با کیفیت بالا و محافظت قوی در برابر عناصر را ارائه می دهد.

با توجه به این موضوع ، ما خوشحالیم که یک گواهینامه مرمت و بازسازی شده GoPro Hero 7 Black را اعلام خواهیم کرد که فقط با 219.99 پوند در eBay در دسترس است و با کد PICKTEN به 197.99 پوند کاهش می یابد.

معامله: GroPro Hero 7 را فقط با 179.99 پوند با کد PICKTEN در eBay دریافت کنید

این دستگاه مستقیماً توسط GoPro به فروش می رسد و با یک سال ضمانت GoPro ارائه می شود ، و خرید آن برای کسانی که تصور نمی کنند یک محصول کاملاً جدید داشته باشند خرید کم خطر است. به طور کلی وعده صرفه جویی 120 پوندی برای یک مدل کاملاً جدید.

اگر از خود می پرسید که این ارتقا و گواهینامه های بعدی شامل چه مواردی است ، GoPro خاطرنشان می کند: “همه دوربین های بازسازی شده با گواهینامه GoPro تحت آزمایش دقیق در یک مرکز بازسازی ساخته شده توسط GoPro قرار گرفته اند. – شامل باتری های اولیه ، پایه های چسب و لوازم جانبی – باید یک مرحله آزمایش دقیق 14 مرحله ای را طی کنید – همان استانداردهای کیفیت بالا را همانند دوربین های جدید GoPro ارائه دهید – ممکن است نقص زیبایی در زیبایی داشته باشد (خراش ها یا شکاف های کوچک) – لنزها تمیز می شوند و بازنشانی نرم افزار – این مورد در بسته بندی رسمی بازسازی شده GoPro مجدداً بسته بندی می شود – 12 ماه ضمانت در آن گنجانده شده است. “

GoPro Hero 7 در سال 2018 راه اندازی شد ، در 10 متر ضد آب است و فیلمبرداری 4K با سرعت 60 فریم در ثانیه را انجام می دهد. همچنین می تواند فیلم HD را با سرعت 240 فریم در ثانیه ضبط کند. حالت های حرکت آهسته و حرکت آهسته وجود دارد ، در حالی که عکس های 12 مگاپیکسلی HDR امکان پذیر است. همچنین انتقال تصاویر زنده از طریق تلفن هوشمند همراه امکان پذیر است.

ما هم در آن زمان و هم در حال حاضر از طرفداران بزرگ دوربین هستیم که 4.5 ستاره از 5 ستاره ممکن را به آن می دهیم. ما از تثبیت کننده تصویر عالی ، کیفیت بهتر تصویر ، ضد آب بودن بدون کیس ، امکانات پخش مستقیم ، طیف عظیمی از مونتاژها و لوازم جانبی و یک ویدیوی چشمگیر تمجید کردیم.

بازرسان ما می نویسد: “این یک گام نسبتاً کوچک نسبت به مدل قبلی خود است ، اما کیفیت عالی فیلم ، پایداری ، قابلیت استفاده و دامنه نصب Hero 7 Black آن را به بهترین دوربین اکشن همه کاره که می توانید خریداری کنید”.

معامله: GroPro Hero 7 را فقط با 179.99 پوند با کد PICKTEN در eBay دریافت کنید

از آن زمان به بعد از GoPro Hero 8 و در حال حاضر Hero 9 به ارث رسیده است ، اما GoPro Hero 7 همچنان یک دوربین اکشن منحصر به فرد برای فعالیت های شما در فضای باز است ، چه در هوا و چه در زیر آب.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *