پخش کننده جدید Linn ، Klimax DSM ، قصد دارد شما را به قلب موسیقی بکشاند


Linn نسل بعدی Klimax DSM خود را معرفی کرده است ، اولین کسی که پیکربندی DAC را با نام تجاری معتبر hi-fi ایجاد و تولید می کند.

لین به عنوان مارکی برای Hi-Fi ، به دلیل شکستن شکل شناخته می شود. پخش کننده اصلی کلیماکس در زمانی وارد شد که پخش جریانی در مراحل ابتدایی بود. نسل بعدی کلیماکس قصد دارد عملکرد پخش جریانی را به سطح بالاتری برساند.

با طراحی جدید و چشمگیر و قیمت بالا – قیمت پایه Klimax DSM 30،000 پوند – قطعاً برای تهیه آخرین محصول Linn به جیب های عمیق نیاز خواهید داشت. Klimax System Hub با قیمت 15000 پوند نیز با تنظیمات صوتی و AV موجود است.

در قلب Klimax DSM همان چیزی است که لین به عنوان “مهمترین م componentلفه” خود ، Organik DAC ، اولین مبدل کاملاً دیجیتال به آنالوگ Linn معرفی کرده است. چرا اینقدر مهم است؟ Organik DAC بدون مصالحه طراحی شده و در کارخانه Lin در گلاسگو مونتاژ می شود و ترکیبی از پردازش FPGA با یک مرحله تبدیل گسسته است که به Linn امکان می دهد برای اولین بار هر مرحله از فرآیند دیجیتال به آنالوگ را کنترل و بهینه سازی کند.

مرحله پردازش FPGA با استفاده از الگوریتم های ویژه طراحی شده باعث افزایش میرایی ، کنترل دقیق تر حجم و مدولاسیون بدون اعوجاج می شود. سطح اعوجاج بسیار کم به لطف نوسانگر نوسان فوق العاده کم جدید و شبکه توزیع ساعت با دقت طراحی شده به دست می آید. این دو جنبه DAC در یک طراحی دو طرفه منحصر به فرد ترکیب شده است که مسیرهای سیگنال را به حداقل مطلق کاهش می دهد. هدف از همه اینها پخش دقیق سیگنال صوتی برای دقیقترین پخش موسیقی هنگام پخش صدا است.

لین نه تنها از نظر بهره وری بلکه از طریق طراحی نیز برای کسب درآمد تلاش می کند. این قاب از درجه خاصی از آلومینیوم ساخته شده است ، دایره های برش خورده با الماس در سطح فوقانی ادای احترام به Sondek LP12 Linn است ، در حالی که صفحه کنترل دارای یاتاقان برنجی ، شیشه برش دقیق و عکس فولاد ضد زنگ است. 100 چراغ وضعیت.

مشخصات DAC Organik را می بیند که از رزولوشن های 24 بیت / 384 کیلوهرتز و DSD256 پشتیبانی می کند. اتصال بی سیم به Wi-Fi و بلوتوث گسترش می یابد ، در حالی که می توانید روی Klimax DSM حساب کنید تا منابع دیجیتالی و آنالوگ را مدیریت کند ، از جمله پورت USB که DSM را برای استفاده به عنوان DAC مستقل باز می کند. نسخه AV ورودی های HDMI – از جمله پشتیبانی eARC – را برای اتصال به تلویزیون هوشمند ارائه می دهد.

Klimax DSM برای سفارش از متخصصان Linn در سراسر جهان در دسترس است. تظاهرات محلی را می توان در وب سایت لین رزرو کرد (محدودیت های محلی اجازه می دهد).منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *