پیام بزرگ دیزنی در مورد مارول ، مرگ PS ویتا


هفته وحشی دیگری در دنیای فناوری فرا رسیده و از بین رفته است و ما بهترین (و بدترین) پیام های هفت روز گذشته را در Trusted Review Winners and Losers داریم.

شما بخاطر اینکه فکر می کنید دنیای فناوری برای لحظه ای بی حرکت است و اجازه می دهد وان پلاس با آخرین عرضه گوشی خود ادامه دهد ، بخشیده خواهد شد. وان پلاس 9 و وان پلاس 9 پرو با سیستم دوربین جدید خود – که با همکاری Hasselblad طراحی شده است – طی چند روز گذشته توجه همه را به خود جلب کرده است ، اما عناوین قابل توجه دیگری نیز در پس زمینه وجود دارد.

اگر طرفدار مارول باشید ، هفته خوبی بوده است نه تنها به دلیل شلوغ بودن برنامه راه اندازی 2021 دیزنی ، بلکه ما قبلاً تأیید کرده ایم که بیوه سیاه فیلم / اکران خانگی دریافت خواهد کرد. با این حال ، برای طرفداران PS Vita (و در واقع PS3 و PSP) هفته وحشتناکی بود که اعلام کرد فروشگاه های دیجیتال این کنسول ها به زودی آفلاین می شوند.

برنده: دیزنی پلاس (و طرفداران مارول)

در این مواقع دشوار ، وقتی در خانه حبس شده اند ، خدمات پخش جریانی کاملاً یک بخشش خدایی شده اند ، اما هیچکدام مترادف با همه گیری دیزنی پلاس نیستند. کاتالوگ محبوب نوستالژیک این سرویس که در همان ماه در انگلیس راه اندازی شد ، کمک بسیاری کرد ، اما مدت هاست که طرفداران فکر می کردند آیا فیلم بیوه سیاه ، با تاخیر بی پایان MCU ، راهی دیزنی پلاس خواهد بود؟ خوب ، حالا جواب داریم.

دیزنی پس از تأملات فراوان سرانجام تأیید کرد که Black Widow اکران مشترکی را در سینماها و در صورت درخواست از طریق نمایش برتر دیزنی پلاس در 9 جولای دریافت خواهد کرد. در گذشته ، من نگران پرداخت هر گونه هزینه اضافی دیزنی به اضافه هزینه اشتراک ماهانه دیزنی پلاس بودم (نگاه کنید به مولان) ، اما برای یک فیلم مهم مارول که بدون شک بسیاری از مردم را به سینما جذب خواهد کرد ، خوشحال باشید که بپذیرید این نسخه مشترک بهترین گزینه در حال حاضر است.

با توجه به اینکه همه گیری هنوز ادامه دارد و مدتی طول می کشد تا همه واکسینه شوند ، آزاد کردن بیوه سیاه از این طریق کاملاً منطقی است. نه تنها به همه طرفداران مارول که از آنها محافظت می شود اجازه می دهد در این سرگرمی شرکت کنند ، بلکه باید مشارکت بیشتر افراد را تشویق کند که فقط در نشستن در یک اتاق پر از افراد احساس راحتی نمی کنند – به یاد بیاورید که چه اتفاقی برای تنت افتاده است؟

بعلاوه ، نمی توان انکار کرد که این نفوذی است که فقط دیزنی می تواند تحمل کند – آیا می توانید تصور کنید که Netflix تنها توزیع کننده No Time to Die باشد؟ در مورد ما ، دیزنی در تیرماه کلید در دست خواهد داشت و بسیار جالب خواهد بود که ببینید آیا این روند برای نسخه های اصلی این شرکت دائمی خواهد شد یا خیر.

سونی PS ویتا

بازنده: طرفداران PS Vita

نگاهی به سال 2012 بیندازید. این یک سال آفتابی بود – المپیک باید لندن را برای همیشه تغییر دهد ، درست همانطور که PS Vita مفهوم بازی های قابل حمل را متحول می کند. با گرافیک به طور قابل توجهی بهبود یافته نسبت به مدل قبلی خود ، همراه با دو جوی استیک با وجدان ، به نظر می رسید PS Vita سیستمی است که در نهایت بازی های با کیفیت کنسول را در حال حرکت است.

به امروز بروید و متأسفانه ما بهتر می دانیم. اگرچه PS Vita یک کنسول درخشان بود که متأسفانه هرگز مخاطب شایسته ای پیدا نکرد ، اما هنوز هم تعداد کمی از طرفداران هستند که این همه سال بعد به کیفیت آن قسم می خورند. خوب ، من از گفتن آنها متنفرم ، اما سرانجام رویای PS Vita به پایان رسید ، زیرا فروشگاه آنلاین این کنسول در تاریخ 27 آگوست به تلخی پایان می یابد.

بدتر از همه ، این افشاگری فقط به ویتا محدود نمی شود ، زیرا فروشگاه های آنلاین Sony PS3 و PSP از 2 جولای آفلاین می شوند. راستش را بخواهید ، اوج شکوفایی این کنسول ها مدت هاست که سپری شده است و به اندازه PS Vita که حتی یک دهه قبل از تعطیل کردن فروشگاه آنلاین خود نمی توانست صعود کند ، صدمه ای نمی بیند. توصیه ما این است که تمام عناوین خود را در حالی که می توانید بارگیری کنید – و همچنین همه عناوینی را که می خواهید قبل از ناپدید شدن انتخاب کنید.

با دیدن اینکه PS Vita در حال پایان یافتن چرخه حیات خود است ، این سال مطرح می شود که هواداران پس از ماههای زیادی چگونه می توانند نسبت به آفلاین شدن فروشگاه PS5 واکنش نشان دهند. کشیدن فروشگاه ها بدترین چیز در گذشته نبوده است ، زیرا طرفداران هنوز هم می توانند روی رسانه های فیزیکی حساب کنند ، اما برای هر کسی که یک نسخه PS5 Digital Edition خریداری کرده است ، این احتمال وجود دارد که روزی این کیت گران قیمت بسیار بزرگ شود. آجر

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *