بزرگترین ویژگی هایی که از دنباله آن می خواهیم


مایکروسافت سرانجام Surface Phone خود را در سال 2020 با Duo تاشو عرضه کرد. اما از آنجایی که اکنون دندان کمی طولانی شده است ، ممکن است از خود بپرسید که Surface Duo 2 چه زمانی و آیا وجود دارد؟

Microsoft Surface Duo با استفاده از یک استراتژی غیرمعمول سعی در کسب جایگاهی در میان بهترین تلفن های اندرویدی داشت. دو نمایشگر و تاشو شبیه لپ تاپ دارد و ظاهری کاملاً متفاوت به آن داده است.

اگرچه هیچ اعلام رسمی برای Surface Duo 2 وجود ندارد ، اما در حال حاضر برخی شایعات در مورد دنباله منتشر شده است که ممکن است در اواخر سال جاری میلادی منتشر شود. آنچه در اینجا می دانیم و همه آنچه می خواهیم ببینیم اینجاست.

Microsoft Surface Duo 2 – تاریخ انتشار و قیمت

  • Duo اصلی بلند شد
  • پیگیری می تواند برای انتشار در سال جاری تنظیم شود

Surface Duo راهی طولانی را در پیش داشت. این اولین بار در اواخر سال 2019 با نسخه کامل مکانهایی مانند ایالات متحده در سپتامبر 2020 اعلام شد. انگلیس و سایر کشورهای اروپایی مجبور بودند تا فوریه 2021 صبر کنند تا در نهایت تلفن را دریافت کنند.

ما شک داریم این روند مشابه برای Duo 2 باشد. Windows Latest اعلام کرده است که Surface Duo 2 باید در “پاییز” امسال ، با اشاره به سپتامبر یا اکتبر ، راه اندازی شود. البته ، هنوز چیزی تأیید نشده است ، بنابراین ارزش دارد که با یک نمک نمک جامد نشت کنید.

مانند سایر گوشی های تاشو ، عرضه Duo بسیار گران بود و اخیراً در ایالات متحده کاهش قیمت داشته است. هنگام عرضه ، Duo به شما 1399 دلار (128 گیگابایت) یا 99 1499 (256 گیگابایت) به شما بازپرداخت می کند – اکنون باید 999 دلار بپردازید.

به دلیل جدیدترین تاریخ انتشار در انگلیس ، این قیمت کمی گران تر است. مدل 128 گیگابایتی RRP 1349 پوند و مدل 256 گیگابایتی 1449 پوند است.

آنچه در مورد دستگاه های تاشو نیز مشاهده کرده ایم این است که مدل دوم کمی ارزان تر عرضه می شود. این مورد در مورد Z Fold 2 سامسونگ وجود داشت که RRP کمتری نسبت به Fold اول داشت. امیدواریم با Duo 2 شاهد تحقق این حلقه باشیم.

Microsoft Surface Duo 2 – ویژگی ها و مشخصات

  • Duo بعدی می تواند بر مهارت های دوربین تمرکز کند
  • انتظار داریم 5G اضافه شود

یکی از بزرگترین اشکالاتی که در Duo وجود دارد ، دوربین آن است. دستگاه گران قیمت فقط یک سنسور 11 مگاپیکسلی دارد و پاسخ به آن زیاد نیست. منطقی است که این یکی از بزرگترین پیشرفتهای این دنباله باشد و شایعات اولیه حاکی از آن است که ممکن است درست باشد.

آگهی استخدام مایکروسافت (از طریق WindowsLatest) نشان می دهد که این شرکت به دنبال “معمار و مهندس ارشد دوربین برای دوربین آندروید” است که دوربین کاملاً در کانون توجه است. به نظر می رسد اجاره محصولی که انتظار داریم امسال آن را ببینیم کمی دیر است ، بنابراین ممکن است نتایج حاصل از این اجاره تا Surface Duo 3. دیده نشود. همین سایت همچنین تبلیغات جستجوی مشابهی را برای افرادی که با فناوری 5G آشنا هستند گزارش کرده است.

5G حذف عجیبی از Duo اصلی بود و مطمئناً به همه آنچه مایکروسافت با Duo 2 برنامه ریزی کرده اضافه خواهد شد ، زیرا حتی اکثر بهترین تلفن های میان رده که از قبل دارای فناوری شبکه هستند.

همین درز اطلاعات نشان می دهد که مایکروسافت در حال کار بر روی یک برنامه دوربین جدید برای نسل اول Duo است.

هنوز از نظر Duo 2 نشت زیادی وجود نداشته است و ما هنوز در مورد مواردی مانند طراحی لولا ، فناوری نمایشگر و مشخصات داخلی بسیار تاریک هستیم. با عرضه Duo با اسنپدراگون 855 قدیمی ، خوب است Duo 2 را با جدیدترین Qualcomm SoC به بازار عرضه کنیم.

Microsoft Surface Duo 2 – آنچه می خواهیم ببینیم

گذشته از ارائه جدیدترین چیپست ها و پشتیبانی از شبکه های 5G ، چند زمینه بارز دیگر نیز وجود دارد که دوست داریم با Duo 2 بهبود یافته باشند.

ما می خواهیم در اطراف نمایشگرهای بزرگتر ، فریم های نازک تری ببینیم تا جلوه ای مدرن تر و تمرکز بیشتری بر روی تصاویر بگیرد ، احتمالاً با کمی تنوع بیشتر در لنزها و فاصله کانونی استفاده شده.

همچنین این بسیار منطقی خواهد بود که مایکروسافت سعی کند از مارک های Xbox بیشتر در اینجا استفاده کند ، با استفاده از ویژگی جریان Xbox Game Pass (قبلاً با نام xCloud شناخته می شد) ، که به شما امکان می دهد انواع بازی های Xbox را در حال حرکت انجام دهید. طراحی صفحه دوتایی می تواند برای بازی ها سودآور باشد (اگر پنل ها بزرگتر باشد) ، زیرا می توانید از یکی به عنوان صفحه بازی و دیگری برای خود عنوان استفاده کنید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *