Google Nest Hub (نسل دوم) در برابر Nest Hub – آیا نیاز به ارتقا دارید؟


سرانجام ، پس از تقریباً سه سال ، گوگل نمایشگر هوشمند جدید Nest Hub را منتشر کرد. آیا ارزش صبر دارد ، یا احمقانه جدید است؟

خوب ، پاسخ ها کمی دقیق تر و پیچیده تر هستند ، بنابراین من Google Nest Hub (نسل 2) را در برابر Nest Hub قرار دادم تا به شما در تصمیم گیری صحیح خرید کمک کنم.

Google Nest Hub (نسل دوم) در برابر طراحی Nest Hub – واقعاً ، هیچ حرفی برای گفتن بین این دو وجود ندارد

اگر Nest Hub جدید را در کنار قدیمی قرار دهید ، مجبور خواهید شد تفاوت این دو را درک کنید. مدل جدید با رنگ اضافی در دسترس است و این دو اندازه کمی متفاوت هستند (177 120 120 70 70 میلی متر برای مدل جدید ، 179 11 118 67 67 میلی متر برای مدل قدیمی). با این حال ، طراحی اصلی همانطور که صفحه نمایش 7 اینچی روی پایه ای قرار دارد ، ثابت مانده است.

مدل جدید دارای صفحه نمایش بدون رینگ است که نظافت را تسهیل می کند و منطقی تر به نظر می رسد. مدل قدیمی در خارج یک قاب کوچک داشت که می توانست خاک را در خود نگه دارد.

با استفاده از مدل جدید ، گوگل به استفاده از 50٪ پلاستیک بازیافت روی آورده است (در صورت تمایل این بطری های آب بسیار قدیمی هستند) ، اما این امر تفاوتی در شکل ظاهری و احساس ایجاد نمی کند.

معامله: Google Nest Hub Gen 1 فقط 59.97 پوند (79.99 پوند بود)

طرح کنترل برای هر دو مدل یکسان است. در قسمت پشتی شما یک سوئیچ قطع میکروفون دریافت می کنید و کنترل میزان صدا بصورت فیزیکی وجود دارد. هیچ یک از مدل ها وب کم داخلی ندارند. به طور خلاصه ، اگر یک نگاه بخرید ، پس هر دو مدل واقعاً کنار می آیند.

Google Nest Hub (نسل 2) در پشت

ویژگی های Google Nest Hub (نسل دوم) در مقابل ویژگی های Nest Hub – چند مورد اضافی با مدل جدید

هر دو مدل از دستیار Google استفاده می کنند ، بنابراین ویژگی ها بسیار شبیه به هم هستند. در واقع ، می توانید راهنمای دستیار Google من را بخوانید تا درباره گزینه های موجود بیشتر بدانید. به طور خلاصه ، می توانید س questionsالات کلی بپرسید ، بفهمید در تقویم شما چه می گذرد ، راهنمایی بگیرید و ببینید هوا چگونه است.

Nest Hub جدید (نسل 2) دارای رادار کم مصرف Google Soli است. این می تواند حرکت را بدون نیاز به دوربین تشخیص دهد. یکی از اصلی ترین برنامه های کاربردی این حرکت ، حرکات حرکت است که با زدن دست روی صفحه فعال می کنید. این ممکن است هشدارها را به تأخیر بیندازد و رسانه را پخش / مکث کند. به طرز شگفت انگیزی خوب کار می کند و می تواند بسیار آسان تر از استفاده از صدای شما باشد.

Nest Hub (نسل 2) همچنین از این سنسور حرکت برای تشخیص میزان خوب خوابیدن شما به همراه میکروفون های آن برای تشخیص خرخر و سرفه استفاده می کند. در حال حاضر Sleep Sensing یک ویژگی رایگان است ، اما سال آینده گزینه پولی خواهد بود. برای کار ، باید Nest Hub را در ارتفاع سر قرار دهید (اگر جایگاه شما خیلی بلند یا خیلی کم باشد خوب نیست) و باید نمایشگر را به اندازه کافی عقب قرار دهید تا کار کند. در بسیاری از موارد ، لازم نیست که خود را تنظیم کنید.

هنگام کار ، ویژگی خواب نحوه خوابیدن را بر روی صفحه نشان می دهد و همچنین داده ها را به Google Fit ارسال می کند. اطلاعات کمی جالب است ، اما در زمینه بهبود خواب چیزهای زیادی برای ادامه کار به شما نمی دهد.

نمای رویای Google Nest Hub (نسل دوم)

محصول نسل دوم دارای رادیوی Thread داخلی است که در حال حاضر غیرفعال است. هنگامی که فعال شود ، به Hub اجازه می دهد تا از طریق این پروتکل کم مصرف ، دستگاه های خانه هوشمند سازگار با موضوع را کنترل کند. امروزه محصولات Thread کم است ، اما اگر استاندارد از بین برود ، Nest Hub جدید می تواند بسیار مفید باشد.

Google Nest Hub (نسل دوم) در برابر کیفیت صدای Nest Hub – گامی کوچک به جلو برای مرکز جدید

گوگل می گوید Nest Hub (نسل 2) 50٪ باس بیشتری نسبت به محصول اصلی دارد.

این قطعاً درست است ، اما مزیت بیشتر آن این است که صدا در نمایشگر هوشمند جدید متعادل تر است. در حالی که مدل قدیمی کمی مبهم بود ، هاب جدید صدای تمیزتر و واضح تری دارد. در واقع ، به اندازه کافی خوب است که هر از گاهی به موسیقی گوش دهید و برای پاسخ های صوتی رادیویی و صوتی بسیار مناسب است. با این حال ، کیفیت صدا هنوز بهترین نیست و طبقه متوسط ​​فشرده و کمی گیج می شود. در حالی که بلندگوی جدید بهتر است ، یک بلندگوی ویژه موسیقی هوشمند انتخاب بهتری است.

معامله: Google Nest Hub Gen 1 فقط 59.97 پوند (79.99 پوند بود)

Google Nest Hub (نسل 2) در مقابل کیفیت فیلم Nest Hub – تقریباً همین تجربه

Nest Hub (نسل 2) و نسخه های اصلی از خدمات ویدیویی Netflix ، YouTube و Disney + پشتیبانی می کنند. می توانید مستقیماً به دستگاه های تلفن خود ارسال کنید و از شوها و نمایش های تلویزیونی مورد علاقه خود مطلع شوید. هر دو نمایشگر دارای یک نمایشگر 7 اینچی با رزولوشن 1024 600 600 هستند که چندان زیاد به نظر نمی رسد.

با این حال ، با توجه به اندازه صفحه نمایش و مسافت های معمول مشاهده ، هر دو مرکز بدون در نظر گرفتن یک فیلم یا مشاهده اطلاعات اضافی همراه با پاسخ صوتی به درخواست ، تیز به نظر می رسند. البته ، اندازه صفحه نمایش به معنای واقعی این است که اگر می خواهید فیلم های زیادی تماشا کنید ، بهتر است مانند Google Home Max صفحه نمایش بزرگتری داشته باشید.

Google Nest Hub (نسل 2) Netflix

در کنار هم ، هر دو دستگاه از کیفیت تصویر بسیار مشابهی برخوردارند: آنها دارای صفحات روشن و واضحی هستند که حتی در نور شدید نیز به راحتی قابل مشاهده هستند.

Google Nest Hub (نسل دوم) در برابر Nest Hub – چه کسی باید خریداری کنید؟

در واقع نوار حسگر حرکت Soli Nest Hub (نسل 2) جدید نیست. این سنسور برای حرکات سریع برای پخش / مکث فیلم هوشمند است ، اما فناوری Sleep Sensing چندان مفید نبوده است. شنیدن صدای بهتر خوب است ، اما تفاوت در حد تصور شما نیست. مطمئناً ، برای گوش دادن به موسیقی زیاد ، من یک بلندگوی موسیقی مناسب می خواهم.

در نتیجه ، اگر Nest Hub اصلی را داشته باشید ، موارد زیادی برای ارتقا در اینجا وجود ندارد. با این حال ، اگر صفحه نمایش هوشمندی ندارید و می خواهید از طریق دستیار Google مجهز به صفحه نمایش باشد ، یا می خواهید نمایشگر دوم را به خانه خود اضافه کنید ، مدل جدید همچنان انتخاب خوبی است و از ارزش بسیار خوبی برخوردار است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *