آخرین به روزرسانی Sky Q قابلیت دسترسی و ادغام دیزنی + را بهبود می بخشد


Sky آخرین به روزرسانی خود را برای پلتفرم Sky Q منتشر کرده و شاهد پیشرفتهای بیشتری در کشف محتوا ، Sky Go خواهیم بود و بر افزایش گزینه های دسترسی برای افرادی که کم شنوا و کم بینا هستند تمرکز خواهد کرد.

آخرین به روزرسانی تلویزیون های Sky Q امروز (چهارشنبه ، سی و یکمین) در دسترس است و شاهد پیشرفت هایی در سیستم عامل و همچنین برخی پیشرفت ها در سرویس Sky Go آن خواهیم بود.

شروع با گزینه های دسترسی ، راهنمای صوتی ویژگی جدیدی دارد که هدف آن سهولت تعامل با سرویس Sky Q برای مشکلات بینایی است. راهنمای صوتی را می توان با گفتن کلمات “راهنمای صوتی روشن” یا “هدایت صوتی غیرفعال” در کنترل از راه دور Sky Q فعال یا غیرفعال کرد) و این امکان را برای شما فراهم می کند تا در هنگام سر خوردن کاربران از طریق رابط ، صدای هر منو را توصیف کنید. به نظر می رسد که او پس از نمایش تظاهرات عملی ، به سرعت و با دقت کار می کند.

راهنمای صوتی همراه با جستجوی صوتی و قابلیت های موجود قابلیت دسترسی Sky Q مانند حالت کنتراست بالا و منطقه زبان اشاره بریتانیا (منطقه BSL) – که شامل محتوای BSL و سرگرمی های درخواستی و همچنین دسترسی از راه دور است. لازم به ذکر است که ویژگی های قابلیت دسترسی Sky در برنامه های مختلف در سیستم عامل در دسترس نخواهند بود (مانند Disney + به عنوان مثال) ، زیرا هر برنامه انتخاب خاص خود را از ویژگی های دسترسی دارد.

سایر به روزرسانی ها شامل ادغام نزدیکتر با دیزنی + با عناوین سرویس پخش جریانی ویدئو با جستجوی گسترده تر صدا و متن است. به دنبال محصولات انحصاری دیزنی + مانند شاهین و سرباز زمستان باشید و با هر قسمت در یک مکان به یک مرکز نمایش ویژه منتقل خواهید شد.

جستجوی صوتی همچنان با روش های بیشتری برای استفاده از صدای شما برای یافتن سرگرمی اصلاح می شود. بگویید “چه چیزی را باید تماشا کنم؟” و نتایج مطابق با عادات مشاهده خود را از آنچه در حال حاضر در Sky ، Netflix ، Prime Video ، Disney + ، BBC و غیره جریان دارد ، خواهید یافت. اگر در خانه تمرین می کنید ، با جمع آوری این پرس های شکمی با گفتن “بیایید ورزش کنیم” جدیدترین محتوای تناسب اندام را از Spotify ، Sky ، YouTube ، FiiT و موارد دیگر به شما می دهد.

Sky Go همچنین چندین پیشرفت را به دست آورد. آهنگ جدید “Keep Watching” برای سهولت در بازیابی از مکان متوقف شده وجود دارد ، در حالی که Sky Channels و مرور بر اساس دسته دارای ریل / ردیف محتوای بیشتری هستند تا یافتن مطالب در هنگام حضور در خانه را آسان تر کنند. Sky Go همچنین به عنوان یک ابزارک iOS منتشر شده است که دسترسی سریعتر به محتوا را بدون نیاز به جستجوی صفحه اصلی امکان پذیر می کند.

خوب است که ببینید Sky Q ویژگی های دسترسی بیشتری را منتشر می کند ، روند سیستم عامل های تلویزیون را برای افزایش قدرت خود در این زمینه ادامه می دهد ، Freeview Play سال گذشته راهنمای تلویزیون قابل دسترسی خود را راه اندازی کرد و گزینه های دسترسی Fire TV آمازون برای افراد معلول. مشتریان Sky طی چند هفته آینده مشاهده این ویژگی ها را آغاز می کنند.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *