با این معامله چشمگیر Fitbit Charge 3 به اهداف تناسب اندام خود برگردید


در eBay Argos ، می توانید یک Fitbit Charge 3 کاملاً جدید را فقط با 71.99 پوند خریداری کنید – تخفیف قابل توجه در قیمت راه اندازی اولیه 129 پوند.

در حالی که از آن زمان شارژ 3 با شارژ عالی Fitbit Charge 4 پیشی گرفته است ، اما تنها تفاوتی که آنها را از هم جدا می کند ردیابی یکپارچه GPS است – اگر تازه وارد ردیابی تناسب اندام هستید یا اگر بد نیست تلفن خود را با خود حمل کنید اجرا کنید پس این یک مشکل بزرگ نیست. با وجود تخفیف قیمت ، همچنان یکی از بهترین ردیاب های تناسب اندام را در اختیار خواهید داشت.

معامله: Fitbit Charge 3 فقط با 71.99 پوند (129.99 پوند هنگام راه اندازی)

در این مرحله از سال ، شاید بتوان به راحتی گفت که بسیاری از مصوبات سال نو به محدودیت رسیده اند. این امر اجتناب ناپذیر است ، اما با توجه به اینکه سالن های ورزشی در انگلیس در حال بازگشایی هستند ، هرگز زمان بهتری برای بازگشت به برخی از اهداف تناسب اندام که برای رسیدن به آن در سال 2021 تعیین کرده اید نبوده است.

در طول بازبینی ، ما به Fitbit Charge 3 یک امتیاز 4.5 ستاره به خوبی کسب کرده ایم و یک نشان برای توصیه های توصیه شده توسط نظرات معتمد ارائه داده ایم ، و نظر ما در مورد پوشیدنی تقریباً ثابت مانده است. البته ، صفحه نمایش تک رنگ که سری Charge برای آن شناخته شده است ، کمی قدیمی به نظر می رسد ، اما این باعث نمی شود که دستگاه چگونه به شکل شما کمک کند.

همزمان با برنامه Fitbit ، Charge 3 می تواند مجموعه ای از تمرینات ، از دویدن تا HIIT ، تمرینات قدرتی و حتی شنا را ردیابی کند. شارژ 3 تا 50 متر کاملاً ضد آب است ، بنابراین هرگز نگران انتقال آن به استخر محلی نخواهید بود.

شارژ 3 همچنین با یک بار شارژ باتری نسبتاً طولانی و تا هفت روز دارد که به شما امکان می دهد مسافت را بدون نگرانی طی کنید. اگر می خواهید کیفیت خواب خود را به درستی مشاهده کنید و نکاتی در مورد چگونگی بهبود آن می توانید حتی در رختخواب شارژ 3 استفاده کنید.

معامله: Fitbit Charge 3 فقط با 71.99 پوند (129.99 پوند هنگام راه اندازی)

یافتن یک ردیاب تناسب اندام بهتر از Fitbit Charge 3 برای شما سخت خواهد بود فقط با 71.99 پوند. اگر می خواهید دستگاهی پوشیدنی داشته باشید که درک آن آسان باشد و بتواند سبک زندگی سالم تری را به شما ارائه دهد ، بنابراین کار بسیار خوبی است.


برای پیشنهادات شگفت انگیز بیشتر ، ما را دنبال کنید TrustedDealsUK

اگر روی معامله کلیک کنید و کالایی را خریداری کنید ، می توانیم کمیسیون بدست آوریم. به همین دلیل ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که شما از خرید خود مطلع و راضی هستید ، بنابراین می توانید برای نیازهای مشاوره خرید خود به ما اعتماد کنید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *