بلندگوی هوشمند را فقط با قیمت 17.98 پوند روشن کنید


فقط با 17.98 پوند می توانید بلندگوی هوشمند Google Home Mini به روز شده را ذخیره کرده و سیستم خانه هوشمند خود را در کمترین زمان تنظیم کنید.

اگرچه از آن زمان هوم مینی توسط Nest mini برتر پیشی گرفته است ، اما هنوز هم یکی از مهمترین بلندگوهای هوشمندی است که می توانید بخرید و با این قیمت مقرون به صرفه ترین بلندگو است. اگر به دلیل ترس از گران بودن خانه های هوشمند دیگر ایجاد خانه هوشمند را متوقف کرده اید ، این معامله باید این نگرانی ها را آرام کند.

با استفاده از Google Home Mini ، هر زمان که بخواهید به آسانی به دستیار Google دسترسی خواهید داشت ، به شما امکان می دهد فقط با صدای صدای خود س questionsال کنید ، در وب جستجو کنید یا حتی هشدارها و زمان سنجها را تنظیم کنید.

با تجربه ، داشتن یک بلندگوی هوشمند کوچک در دفتر خانه خود برای کمی سر و صدای پس زمینه ، چه پخش آهنگ های مورد علاقه خود از طریق Spotify و چه گرفتن یک ایستگاه رادیویی از طریق TuneIn ، راحت است.

با این حال ، همانطور که از نامش پیداست ، می توانید از Google Assistant برای کارهای مفیدتر مانند تنظیم یادآوری یا حتی خواندن تقویم خود در ابتدای یک روز شلوغ استفاده کنید.

جایی که Google Home Mini واقعاً زنده می شود در اکوسیستم خانه هوشمند است که همیشه در حال رشد است. با استفاده از محصولاتی مانند روشنایی هوشمند از Philips Hue یا ترموستات های هوشمند Hive ، می توانید کنترل بیشتری بر روی عناصر مختلف خانه خود داشته باشید.

به عنوان مثال ، اگر می خواهید به یک فضای مطالعه بسنده کنید ، می توانید از دستیار Google بخواهید که گرمایش را روشن کند و حتی نور را به سفید روشن و روشن تغییر دهد که خواندن آن آسان تر است.

حتی اگر قصد دارید از Google Home Mini فقط به عنوان ساعت زنگ دار کنار تخت استفاده کنید – فقط با 17.98 پوند نمی توانید اشتباه کنید. سهام در حال حاضر کم است ، بنابراین اگر می خواهید از این معامله خارق العاده بهره ببرید ، توصیه نمی کنیم منتظر بمانید.


برای پیشنهادات شگفت انگیز بیشتر ، ما را دنبال کنید TrustedDealsUK

اگر روی معامله کلیک کنید و کالایی را خریداری کنید ، می توانیم کمیسیون بدست آوریم. به همین دلیل ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که شما از خرید خود مطلع و راضی هستید ، بنابراین می توانید برای نیازهای مشاوره خرید خود به ما اعتماد کنید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *