تلفن مینی گوگل اکنون تنها 299 پوند است


تلفن هوشمند عالی Google Pixel 4a به تازگی بیشترین تخفیف خود را دریافت کرده است و هزینه آن در Currys PC World فقط 299 پوند است.

Pixel 4a از قبل یک تلفن مقرون به صرفه با قیمت 349 پوند بود ، اما با تخفیف 50 پوند ، یکی از بهترین تلفن هایی است که می توانید با هزینه کمتر از 300 پوند دریافت کنید. یافتن صفحه نمایش های بهتر (و حتی 5G) قابلیت اتصال) اما مطمئناً دوربین بهتری پیدا نخواهید کرد.

معامله: تلفن هوشمند Google Pixel 4a فقط 299 پوند (349 پوند بود)

همانند Pixel 3a قبل از خود ، Pixel 4a دوربین شگفت انگیز را به عنوان گزینه اصلی خود قرار داده و آن را به قیمت پایین تری با مشخصات مختلف و ساختار پلاستیکی کاهش می دهد. اجازه ندهید نمای ارزان تر شما را فریب دهد ، Pixel 4a به دلایل زیادی هنوز یک دستگاه عالی است.

همانطور که قبلاً ذکر شد ، دوربین در Pixel 4a تمرکز مطلق است. همانطور که معاون ویراستار ماکس پارکر در بررسی خود می نویسد: “بار دیگر مارک متضاد ، عکسهای سری Pixel با پویایی بالا اینجا هستند. هنوز هم رنگها از همه تلفنها بیشترین جذابیت را دارند. فضای غروب خورشید و درخشش اتومبیل را به گونه ای ضبط می کند که گوشی های دیگر از آن استفاده نمی کنند. “

Pixel 4a فقط یک سنسور دارد (اگر می خواهید نگاه گسترده ای به Pixel 4a 5G بیندازید) ، اما اگر مشکلی ایجاد نکند ، از کیفیت عکس هایی که می تواند گرفته شود شگفت زده خواهید شد. حتی در سناریوهای کم نور ، حالت Night Sight گوگل روشن می شود و به Pixel امکان می دهد تا یک عکس مناسب را ضبط کند.

برخلاف اکثر تلفن های دیگر در محدوده قیمت ، Pixel 4a نیز به روزرسانی های منظمی را دریافت می کند و گوگل به کاربران اطمینان داده است که برای چندین سال دیگر تحت پوشش قرار می گیرد و یک ضربه اضافی برای پول خود به شما می دهد. این نیز بدون ذکر این نکته است که تلفن های Pixel با بهترین نسخه اندروید ارائه می شوند.

معامله: تلفن هوشمند Google Pixel 4a فقط 299 پوند (349 پوند بود)

اگر به دنبال یک تلفن ارزان قیمت برای کودکان یا حتی برای خود هستید ، Pixel 4a تمام قسمتهای صحیح را علامت گذاری می کند. تلفن 299 پوندی یک سرقت مطلق است ، بنابراین قبل از بازگشت قیمت ، اجازه ندهید این معامله از شما عبور کند.


برای پیشنهادات شگفت انگیز بیشتر ، ما را دنبال کنید TrustedDealsUK

اگر روی معامله کلیک کنید و کالایی را خریداری کنید ، می توانیم کمیسیون بدست آوریم. به همین دلیل ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که شما از خرید خود مطلع و راضی هستید ، بنابراین می توانید برای نیازهای مشاوره خرید خود به ما اعتماد کنید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *