در اینجا همان چیزی است که ما انتظار داریم ، از جمله iOS 15


اپل رسماً اعلام کرده است که رویداد WWDC (کنفرانس جهانی توسعه دهندگان) از 7 ژوئن آغاز می شود.

مانند رویداد 2020 ، این فقط یک رویداد آنلاین خواهد بود. رویدادهای جریان در سال گذشته برای اپل امری عادی شده است و آیفون 12 و آیپد ایر 4 نیز با روش های مشابهی راه اندازی شده اند.

WWDC 2021 چه زمانی است؟

برچسب بزرگ این رویداد در تاریخ برگزار می شود دوشنبه 7 ژوئن و سپس جلسات برنامه نویس تا 11 ژوئن ادامه خواهد داشت.

برخلاف رویدادهای پربارتر اپل ، WWDC به شدت مشغول توسعه دهندگان است و معمولاً جایی است که ابتدا درباره به روزرسانی های آینده iPadOS ، iOS ، macOS ، watchOS و tvOS می شنویم. همچنین برای برنامه نویسان پر از رویدادهایی است که همه آنها پخش می شوند

ما قبلاً سخت افزارهایی را در WWDC اعلام کرده بودیم ، اما این خیلی فرض نیست. به عنوان مثال ، رویداد 2020 شامل محصولات جدید نیست و در عوض فقط بر روی نرم افزار تمرکز دارد.

سوزان پرسکوت ، معاون رئیس توسعه جهانی اپل و بازاریابی و آموزش شرکت گفت: “ما عاشق این هستیم که توسعه دهندگان خود را هر سال در WWDC گردهم آوریم تا از آخرین فن آوری های خود مطلع شویم و آنها را با مهندسان اپل متصل کنیم.” “ما در تلاشیم تا WWDC21 را بزرگترین و بهترین مورد خود قرار دهیم و ما خوشحالیم که به توسعه دهندگان اپل ابزارهای جدیدی برای حمایت از آنها ارائه می دهیم زیرا آنها برنامه هایی را ایجاد می کنند که نحوه زندگی ، کار و بازی ما را تغییر می دهد.”

در WWDC 2021 چه چیزی می توانیم ببینیم؟

WWDC رویدادی است که در آن اپل معمولاً از نسخه بعدی ارتقاgrade نرم افزار محصولات عظیم خود رونمایی می کند. ما انتظار داریم WWDC 2021 نسخه بعدی iOS و iPadOS مانند iOS 15 را همراه با پیگیری macOS Big Sur نشان دهد.

تیزر رویداد (که در بالا می بینید) چیز زیادی نمی دهد ، اما یک شخصیت Memoji را نشان می دهد که به عمق صفحه MacBook نگاه می کند. آیا این می تواند به این نکته اشاره کند که Mac تمرکز زیادی روی WWDC خواهد داشت؟ اگر چنین بود تعجب نخواهیم کرد ، خصوصاً اینکه اخیراً اپل انتقال خود را به تراشه های Apple Silicon خود آغاز کرده است.
گفته می شود که اپل تعدادی محصول جدید آماده عرضه دارد ، از جمله iPad Pro 2021 ، AirTags و به روزرسانی های AirPods خود. گزارش ها حاکی از آن است که iPad Pro ممکن است در اوایل آوریل منتشر شود ، بنابراین ما در واقع ممکن است یک رویداد دیگر اپل قبل از اجرای WWDC داشته باشیم.
محصولات دیگری که گفته می شود در حال آماده سازی در اپل هستند ، که ممکن است در WWDC نبینیم یا نبینیم ، شامل یک MacBook Pro 14 اینچی است که ممکن است شامل یک چیپست M2 باشد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *