Panasonic SC-HTB490 یک موسیقی متن فیلم جمع و جور است که رقیب Sonos Beam است


پاناسونیک از موسیقی متن جدید در محدوده سینمای خانگی خود رونمایی کرده است و به نظر می رسد قصد دارد با فضای مشابه Sonos Beam در اتاق نشیمن رقابت کند.

موسیقی متن فیلم جدید و جمع و جور پاناسونیک با نام SC-HTB490 برای مشتریانی طراحی شده است که برای افزایش تجربه مشاهده خود می خواهند موسیقی متن بدون مانع داشته باشند.

349 پوند ارزان تر از Sonos Beam است ، اما همچنین مجهز به ساب ووفر بی سیم برای ارائه “باس عمیق و واضح” است.

طراحی این نوار صوتی جمع و جور 2.1 کاناله با 320 وات برای مدلهای اصلی تلویزیونهای LED 2021 پاناسونیک بهینه شده است که هدف آنها ایجاد هم افزایی با تقویت صدا ، بلکه ترکیب در پس زمینه و اشغال فضای کمترین حالت ممکن است. در صورت تمایل به کاهش بیشتر ردپای HTB490 ، می توانید آن را بر روی یک دیوار نصب کنید (پیچ در جعبه عرضه می شود). از نظر ظاهری ، ساب ووفر را می توان نزدیک صندلی نیز ذخیره کرد.

در قاب نازک آن دو پیشرانه 4 x 4 x 12 سانتی متری کامل وجود دارد که 160 وات نیرو را تأمین می کنند ، با دو پورت رفلکس باس مجاور بلندگوهای تمام برد برای پر کردن فرکانس های پایین رده. ساب ووفر بی سیم 160 وات اضافی را فراهم می کند و از نظر قدرت با باند صوتی جمع و جور Sony HT-X8500 رقابت می کند.

برخلاف این موسیقی متن ، پاناسونیک به دلیل پشتیبانی از موسیقی متن های LPCM دو کاناله و Dolby Digital ، از قابلیت های صدای فراگیر در Dolby Atmos یا DTS: X برخوردار نیست.

بلوتوث داخلی است (رمزگذار v4.2 / SBC) ، گزینه ای را برای کسانی که می خواهند موسیقی را از طریق دستگاه تلفن همراه به نوار صوتی پخش کنند ارائه می دهد و از نظر اتصالات فیزیکی روی نوار اصلی با HDMI ARC کاملاً ساده است ، ورودی نوری (شاید برای استفاده با منبع دیگر) و جک USB ، اگر بخواهید فایلهای موسیقی سازگار را مستقیماً از نوار صدا پخش کنید ، مفید است. موسیقی متن فیلم با کنترل از راه دور نیز در دسترس است.

پاناسونیک SHTB940 توسط توزیع کنندگان مجاز در تاریخ 1 آوریل (بله ، حداقل طبق آمازون انگلستان) با قیمت 349 پوند فروخته می شود.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *