نسخه بتا Xbox برای بازی های ابری برای کاربران آیفون خبر مهیجی استدر این ماه ، مایکروسافت اعلام کرد که سرویس بازی ابری Xbox خود برای آیفون ، آیپد و ویندوز 10 در نسخه بتا قرار دارد. این سیستم عامل اکنون کار می کند و در حالی که ما اینجا هستیم بررسیهای معتبر ما هنوز فرصتی برای آزمایش آن نداشته ایم ، من هیجان زده هستم که می دانم این حرکت برای گیمرهای Xbox با تلفن های اپل چه معنایی دارد.

این شرکت دعوت از اعضای منتخب Game Pass Ultimate را برای آزمایش عملکرد تلفن ها و تبلت های اپل از طریق مرورگرهای خود در تاریخ 20 آوریل آغاز کرد.

این خوش شانس ها می توانند برای مرور بیش از 100 عنوان Xbox Game Pass در مرورگر انتخابی خود (Edge ، Chrome یا Safari) به xbox.com/play مراجعه کنند.

اینجاست که سرویس بازی ابری iPhone با سرویس Android متفاوت است. کاربران اندروید می توانند برنامه Game Pass را بارگیری کنند تا بیش از 150 عنوان از تلفن خود پخش کنند ، در حالی که ما که از تلفن های آیفون خود بازی می کنیم باید از طریق مرورگرهای تلفن خود پخش جریانی کنیم.

البته این تجربه کاملاً جدیدی برای هرکسی که با بازی های ابری آشنا باشد نیست. پلتفرم Google Stadia از طریق مرورگر خود Chrome یا مرورگر Safari در iPhone و iPad کار می کند.

مانند اعضای Game Pass ، مشترکین Stadia همچنین توانایی بازی از طریق یک برنامه در دستگاه های اندرویدی را دارند. اگرچه یک برنامه Stadia برای دستگاه های اپل در دسترس است ، اما می توان از آن فقط برای مدیریت حساب شما در دستگاه های دیگر استفاده کرد ، نه اینکه بازی ها را در تلفن های هوشمند انجام دهد.

با نگاهی به هر دو سرویس ، ممکن است به نظر برسد که کاربران اپل در اینجا در گرد و غبار مانده اند.

مایکروسافت می گوید که “ارائه بازی در فضای ابری از طریق مرورگر و داشتن یک صفحه فرود جهانی ساده ، فرصتی عالی برای در دسترس قرار دادن بازی های ابری در تعداد بیشتری از بازیکنان در مکان های بیشتر با گذشت زمان است” ، اما پیمایش مرورگر به ندرت راحتی برنامه را برآورده می کند در صفحه اصلی تلفن خود قرار دهید.

با این حال ، مهم است که به خاطر داشته باشید که این فقط یک نسخه بتا است.

مایکروسافت در بیانیه ای گفت: “برنامه ما این است که به سرعت تکرار شود و در ماه های آینده به روی همه اعضای Xbox Game Pass Ultimate باز شود ، تا افراد بیشتری فرصت بازی با Xbox را به روش های کاملا جدید داشته باشند.”

ایده سرویس بازی ابری آوردن پلتفرم Xbox و بازی های چند نفره به مجموعه بزرگتری از دستگاه ها است. در حال حاضر ، سرویس ابری iPhone Xbox در آیفون هنوز در حال آزمایش است ، مایکروسافت روی تنظیم دقیق ویژگی و اطمینان از ثبات بازی ها در سیستم عامل ها تمرکز دارد.

اگر همه چیز برای مایکروسافت خوب پیش برود ، بازی های ابری اپل می تواند گامی مهم در جذب بیشتر کاربران به پلتفرم Xbox باشد ، ضمن اینکه بازی را برای مشترکان موجود آسان می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ایکس باکس و اپل ، حتماً بررسی های ما در مورد ایکس باکس وان ایکس و ایکس باکس وان اس و همچنین بررسی های ما درباره آیفون 12 و آیفون 12 پرو را بررسی کنید.


Fast Charge بخش متمرکز هفتگی تلفن همراه ما است که در آن به دنیای تلفن های هوشمند ، پوشیدنی ها و موارد دیگر می پردازیم. هر شنبه صبح آن را در بررسیهای معتمد پیدا کنید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *