با از دست دادن دامنه 2 پوندی توسط گوگل ، سود اپل افزایش می یابد


آیا به خستگی سریع دو داستان مهم هفته در دنیای فناوری نیاز دارید؟ برندگان و بازندگان بررسی های معتبر شما را تحت پوشش قرار داده اند.

از زمان اعلام اپل AirTags و آیفون 12 بنفش ، این دو محصول در زمانی که به نظر می رسد اپل بر چرخه خبر تسلط دارد ، مورد بحث و گفتگو در میان تیم بررسی های معتمد قرار گرفته است. علاوه بر محصولات جدید ، اپل دارای آمار شگفت انگیزی برای به اشتراک گذاشتن عملکرد محصولات خود در سال 2021 بود – و احتمالاً شما را شگفت زده خواهد کرد.

متأسفانه ، این خبر چندان خوشایند گوگل نبود ، که این هفته یک اشتباه بزرگ را مشاهده کرد ، زیرا غول فناوری به نوعی موفق شد به یکی از بزرگترین دامنه های خود اجازه دهد با یک قیمت کمی خنده دار از بین انگشتانش سر بزند.

داغ از رویداد Spring Loaded ، اپل داستان شهر در مورد رونمایی از iPad Pro جدید است که توسط M1 طراحی شده و همچنین طیف جدید تقسیم کننده اما فوق العاده رنگارنگ iMac 2021 است. اما این شرکت یک پیروزی بزرگ کسب کرد ، من نمی دانم فکر می کنم کسی آن را دیده است.

همین چند روز پیش ، اپل از صورتهای مالی سه ماهه اول سال 2021 خود رونمایی کرد و به نوعی – در بحبوحه یک بیماری همه گیر – این شرکت در سه ماهه مشابه سال گذشته با رشد عظیم 54 درصدی درآمد روبرو شد. اگر می خواهید مغز شما منفجر شود ، بدانید که این مبلغ برابر با 89.6 میلیارد پوند درآمد است.

با کاهش این اعداد ، میزان فروش آیفون در مقایسه با سه ماهه مشابه سال گذشته 64 درصد افزایش چشمگیری داشته است که نشان می دهد آیفون 12 در بین مصرف کنندگان چقدر محبوب است. اگرچه با یک سیستم دوربین و طراحی بهبود یافته که نشان دهنده آیفون 5 نمادین است ، اما به راحتی می توان فهمید که چرا این تلفن های جدید مورد توجه قرار گرفته اند.

اپل خاطرنشان كرد كه بخش خدمات آن نيز با درآمد 16.9 ميليارد دلار در اين آمار فروش نقش بسزايي دارد. اپل سرمایه گذاری زیادی در زمینه تولید طیف گسترده ای از خدمات مانند Apple One ، Apple TV Plus و Apple Fitness Plus انجام می دهد ، بنابراین این می تواند شاخص اصلی روند مصرف کننده باشد.

X3 NFC کوچک

وقتی به گوگل فکر می کنید ، تصویری که در ذهن شما ظاهر می شود چیست؟ من شخصاً دوست دارم غول فناوری را بعنوان یک غول مزاحم تجسم کنم – یک موجود قادر همه جانبه از گودزیلا که می تواند در هر زمان باعث هرج و مرج شود. چیزی که من هرگز انتظار دیدن آن را نداشتم این بود که گوگل یکی از دامنه های اصلی خود را برای یک شخص از دست داد و همه اینها را با مبلغ اندک 2 پوند از دست داد – و این دقیقاً همان اتفاقی بود که در این هفته افتاد.

پس از قطع تصادفی دامنه آرژانتین گوگل ، یکی از Nicolas Curonia تصمیم گرفت تا علت ایجاد این مشکل را بررسی کند. با بررسی مرکز اطلاع رسانی آنلاین آرژانتین (NIC) ، Curonia در واقع دریافت که سایت محلی Google را می توان با 270 پزوی ناچیز ، تقریبا معادل 2 پوند ، خریداری کرد.

Kuronia با انجام کاری که هر شخص معقولی انجام می دهد ، دامنه را خریداری کرد تا ببیند آیا واقعاً می توان این کار را انجام داد … و این کار مفید بود. برای مدت کوتاهی ، کورونیا صاحب یکی از محبوب ترین وب سایت های آرژانتین بود که با توجه به بهایی که پرداخت کرد بد نیست. شوخی به کنار ، تصور اینکه زره های به ظاهر غیر قابل نفوذ گوگل به این راحتی سوراخ شوند ، تقریباً غیرواقعی است.

همانطور که می توانید تصور کنید ، مالکیت Kuronia بر دامنه خیلی طولانی نشد ، زیرا سایت پس از شناخته شدن خطا خیلی سریع بازگردانده شد. در حال حاضر هیچ توضیحی در مورد چرایی این اتفاق وجود ندارد ، به خصوص اینکه گوگل تا ژوئیه 2021 دامنه را مسدود کرده است ، اما به نظر می رسد یک پیش شرط خارق العاده برای یک کمدی جدید است. با عرض پوزش در حالی که سعی در خرید توییتر و هدایت همه به Soundcloud خود دارم.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *