آیفون تاشو برای عرضه در سال 2023 با کمک سامسونگ – آنالیزورشایعات مربوط به یک آیفون تاشو حدود چهار سال قبل برمی گردد ، اما طبق گفته یک تحلیلگر محترم اپل ، ظرف سه سال واقعا می توانیم یک مورد را بدست آوریم.

مینگ چی کو در یادداشتی به محققان مورد جاسوسی MacRumors معتقد است که 2023 روز گوشی تاشو آیفون اپل است و Samsung Galaxy Z Fold و Z Flip را به چالش می کشد.

در واقع ، سامسونگ در حال حاضر متعهد شده است تا در این زمینه به اپل در زمینه نمایشگر این شركت كمك كند ، كه قرار است یك صفحه نمایش انعطاف پذیر 8 اینچی را برای تلاش خود برای جمع كردن اپل فراهم كند.

طبق گفته Kuo ، اپل در حال حاضر بیش از 20 میلیون فروش را برای گسترش طولانی مدت دامنه آیفون به یک فاکتور شکل جدید برای اولین بار انجام داده است.

کو نوشت: “در حال حاضر ، موقعیت محصول تلفن های هوشمند تاشو عمدتا برای تلفیق تلفن های هوشمند و تبلت است.”

“اما ما معتقدیم که تلفن هوشمند تاشو فقط یکی از کاربردهای طراحی تاشو است. ما پیش بینی می کنیم که دستگاه های تاشو در آینده بخش های محصول را بین تلفن های هوشمند ، تبلت ها و لپ تاپ ها محو می کند. اپل با اکوسیستم های خود با محصولات مختلف و مزایای طراحی سخت افزار ، بزرگترین برنده در روند جدید دستگاه های تاشو خواهد بود. “

کوو همچنین می گوید اپل قصد دارد با استفاده از “راه حل لمسی نانوتکنولوژی نقره” پیشنهادهای خود را متفاوت از فناوری Y-Octa سامسونگ متمایز کند.

ورود اپل به بازار احتمالاً باعث تقویت بخش بزرگی می شود که تاکنون تلاش کرده است از طریق ترکیبی از دو برابر قیمت یک گوشی پرچمدار استاندارد ، برخی از مسائل مربوط به قابلیت اطمینان اولیه و عدم استفاده از قاتل ، جذب اساسی کند. این تاریخ.

این شرکت در تشخیص مواردی که عموم مردم را درگیر خود می کند ، تجربه ثابت کرده است که قبلاً نمی خواستند دستگاه های جدید یا عوامل تشکیل دهنده استفاده کنند. ما مفهوم این مفهوم را جلب کرده ایم ، اما هنوز متقاعد نشده ایم که این راهی است که اپل طی خواهد کرد.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *