نحوه تعویض باتری AirTagاگر از قبل در اکوسیستم iOS عمیق هستید ، ردیاب dink اپل AirTag به عنوان یک روش مناسب برای پیگیری موارد موجود است. با این حال ، برخلاف سایر محصولات اپل ، AirTag را شارژ نمی کنید. بنابراین در اینجا چه می توان کرد که باتری AirTag تمام شود.

AirTag که برای اتصال به یک جفت کلید یا یک کوله پشتی طراحی شده است ، با ردیاب های Tile رقابت می کند و با اکوسیستم iOS یکپارچه می شود. این محصول قرن هاست که شایعه شده است ، بنابراین خوب است که ببینید اپل سرانجام آن را در طبیعت منتشر کرده است. این سیستم با بسیاری از بهترین آیفون هایی که طی سال های گذشته آزمایش کرده ایم کار می کند.

AirTags را می توانید در یک واحد (29 پوند / 29 دلار) یا بصورت بسته ای در چهار بسته (99 پوند / 99 دلار) خریداری کنید و لوازم جانبی بسیاری در دسترس است. ما همچنین نحوه تنظیم AirTag را با iPhone خود شرح داده ایم – بنابراین اگر ردیاب را تازه انتخاب کرده اید ، این مکان خوبی برای شروع است.

AirTag از یک باتری استاندارد سکه ای CR2032 استفاده می کند ، به این معنی که نیازی به شارژ مجدد ندارد. هنگامی که باتری از بین می رود ، فقط آن را با دیگری جایگزین کنید. این باتری های خاص در سوپرمارکت ها و فروشگاه های دیگر بسیار رایج است و در آمازون با بسته 10 عددی با قیمت حدود 5 پوند / 5 دلار عرضه می شود.

قطع اتصال باتری آسان است. فقط AirTag را به سمت فولاد ضد زنگ آن بچرخانید و فشار دهید و بچرخانید. پشت باید بیرون بیاید و سپس می توانید قفس را بردارید. مورد جدیدی نصب کنید و صفحه پشتی را دوباره نصب کنید.

اپل می گوید باتری سکه های AirTag باید قبل از تعویض یک سال دوام بیاورد. این ایده آل است زیرا موضوعی نیست که شما واقعاً بخواهید نگران آن باشید ، هزینه در طی چند روز یا چند هفته منقضی می شود.

هنگامی که AirTag نیاز به تعویض باتری خود دارد هشدار دریافت می کنید تا بدون آنکه متوجه شوید به طور اتفاقی بدون برق خاموش نشود.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *