Apple Watch 7 می تواند یک مانیتور قند خون دریافت کندنسل بعدی Apple Watch Series 7 می تواند نظارت بر قند خون را ارائه دهد و مزایای زیادی را برای بیماران دیابتی فراهم کند.

گمانه زنی ها پس از آن انجام می شود که شرکتی به نام Rockley Photonics ، یک شرکت انگلیسی که سنسورهای قند خون را تولید می کند ، فاش کرد که اپل را بزرگترین مشتری خود می داند.

این شرکت همچنین سنسورهای فشار خون و همچنین دستگاههایی را برای اندازه گیری میزان الکل خون تولید می کند ، به این معنی که ممکن است بیش از یک مورد مورد علاقه اپل باشد.

این تأیید در بیانیه مالی اخیر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (طبق گزارش تلگراف) ارائه شد.

مرتبط: بهترین ساعت اپل

در بیانیه راکلی آمده است: “راکلی معتقد است که نتایج عملیاتی آن در آینده قابل پیش بینی تا حد زیادی به درآمد منتسب به چندین مشتری بزرگ ، از جمله شرکت اپل ، بزرگترین مشتری راکلی بستگی خواهد داشت.”

گرچه این هیچ تضمینی نیست که اپل قصد دارد یک حسگر Rockley را در Apple Watch بعدی ادغام کند ، اما در سال های اخیر حدس و گمان های زیادی در مورد سنسورهای قند خون وجود دارد.

مزیت اصلی برای بیماران توانایی اندازه گیری قند خون بدون نیاز به سوزن خواهد بود. تلفن های هوشمند این شرکت و مدل های اپل واچ در حال حاضر از بسیاری از برنامه های کاربردی برای نمایشگرهای قند همراه پشتیبانی می کنند.

با توجه به اینکه اپل واچ هر روز بیشتر به یک دستگاه سلامت و همچنین همراه یک گوشی هوشمند تبدیل می شود ، گام بعدی منطقی به نظر می رسد. این شرکت قبلاً نوار قلب ، اعلان های ضربان قلب زیاد / کم و اعلان های ضربان قلب نامنظم را اضافه کرده است. همچنین یک مانیتور اکسیژن خون و همچنین تمام حرکات ردیابی و خواب برای اندازه گیری سلامت کلی ما وجود دارد.

دوست دارید کدام ویژگی های سلامتی را با افزودن اپل واچ سری 7 به بعد مشاهده کنید؟ trustedreviews را در توییتر با ما در میان بگذارید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *