FPS Boost به 74 بازی دیگر در Xbox Series S / X رسیده است – این آخرین کاهش استمایکروسافت در تلاش است تا بازی های قدیمی را با فناوری FPS Boost برای Xbox Series S / X به روزرسانی کند و 74 بازی دیگر به لیست عناوین سازگار اضافه شود.

در یک پست وبلاگ ، Larry ‘Major Nelson Hyrb از جدیدترین محصولات بازی رونمایی کرد تا از گیم پلی نرم و غوطه وری فعال شود که با افزایش نرخ فریم فعال می شود. تعداد کل بازی های موجود از طریق FPS Boost 97 بازی است.

از جمله بازی هایی که امروز رونق بیشتری گرفته اند می توان به Assassin’s Creed Unity ، Deus Ex Mankind Divided ، Far Cry 5 و Wasteland 3 اشاره کرد که به 60 فریم در ثانیه افزایش می یابد. برخی از عناوین موجود در این لیست مانند Battlefield V در صورت داشتن Xbox Series X به 120 فریم در ثانیه افزایش می یابد.

مرتبط: بهترین بازی های ایکس باکس سری X

در هفته گذشته برداشت بازی های EA افزایش یافت و کتابخانه بازی تازه خریداری شده مایکروسافت در بتسدا با FPS Boost ارتقا یافت. می توانید لیست کامل عناوین سازگار و حداکثر نرخ فریم جدید همه کنسول ها را در پست وبلاگ مایکروسافت مشاهده کنید.

در حالی که گیمرهای Xbox Series S می توانند از فناوری FPS Boost نیز بهره ببرند ، این سود می تواند به 60 فریم در ثانیه محدود شود ، در حالی که بسته به عنوان ، بازی های سری X می توانند به 120 فریم بر ثانیه برسند. این خبر خوبی نیست ، اگرچه در برخی موارد برای افزایش نرخ فریم از وضوح تصویر کاهش یافته است. در این موارد ، مایکروسافت به طور پیش فرض FPS را شامل نمی شود.

در پست وبلاگ Hyrb آمده است: “ما با توسعه دهندگان همکاری کردیم تا ضمن حفظ هدف اصلی بازی ، تجربه را بهبود ببخشیم. و گرچه در همه بازی ها قابل استفاده نیست ، اما ممکن است این تکنیک های جدید موتورهای بازی را وادار کند تا برای یک تجربه روان روغن عملکردی سریعتر از آنچه بازی اصلی به دلیل محدودیت های سخت افزاری آن زمان ارائه داده بود ، انجام دهند.

“در برخی موارد ، به دلیل اینکه نیازهای گرافیکی بالاتری برای فعال کردن فناوری FPS Boost وجود دارد ، ما مجبور شدیم وضوح بازی را کاهش دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که هم روان کار می کند و هم عالی بازی می کند. در این موارد انتخاب شده ، FPS Boost به طور خودکار برای گیمرهای Xbox Series X فعال نمی شود ، اما به راحتی می توان آن را در گزینه های سازگاری در تنظیمات مدیریت بازی و بازی اضافه کرد. “

عملکرد را می توان به راحتی روشن و خاموش کرد.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *