بهترین روز جنگ ستارگان: شمشیر جهانی کار ، اولین گروه بد ، مگی کوتاه ، سفارش افتاده رایگان


روز جنگ ستارگان همچنین روز اول ماه مه است که تخفیف های شیرین و پرداخت های رایگان ، یک سری پخش جریانی جدید و اولین نگاه ما به یک چراغ برق روشن که سال آینده به دنیای والت دیزنی می آید را ارائه می دهد. بیایید نگاهی به بهترین جشن ها بیندازیم

در طول سال ها ، برخی از اسباب بازی های بسیار جذاب فاقد نور وجود داشته است ، اما هیچ یک از آنها واقعاً قابل مقایسه با چیزهای واقعی نیست ، همانطور که در فیلم ها نشان داده شده است. این در سال آینده هنگامی که Star Wars: Galactic Starcruiser سال آینده راه اندازی می شود تغییر خواهد کرد.

در یک پست وبلاگ دیزنی پارک ، این شرکت در مورد یک شمشیر جهانی جدید که توسط واحد تحقیق و توسعه شرکت به عنوان بخشی از یک تجربه تعطیلات شبیه هتل در کشتی فضایی ساخته شده است ، صحبت می کند و به مردم امکان می دهد تخیلات جنگ ستارگان را تجربه کنند.

“مهمانانی که جنگ ستارگان: Galactic Starcruiser را تجربه می کنند اولین کسی است که آن را در عمل می بیند – همراه با بسیاری دیگر – از سال 2022 ، وقتی این ماجراجویی دو شب فوق العاده جدید آغاز می شود. تماشای فعال شدن زنگ چراغ جلوی چشمان شما فقط یکی از راههای بی شماری است ، از لحظه ورود تا لحظه ترک ، در تاریخ جنگ ستارگان غرق خواهید شد ، جایی که تصمیمات و اقدامات خود – یا می توانید حتی مکالمه های گاه به گاه داشته باشید – تعیین کنید که سفر شخصی شما چگونه پیشرفت خواهد کرد. “

https://www.youtube.com/watch؟v=L3A8kdCk_fM

اگر عضو Google Stadia Pro هستید ، می توانید به تازگی بهترین بازی تک نفره Star Wars را در خانه دریافت کنید. Star Wars Jedi: Fallen Order به افتخار روز جنگ ستارگان یک بارگیری رایگان است. این معمولاً 40 پوند است ، بنابراین این احتمال وجود دارد که برخی از مشترکان جدید را به خود جلب کند.

همانطور که هفته گذشته توضیح دادیم ، برای همه افراد ، بازی در چندین جنگ مختلف در سراسر سیستم عامل تقریبا کاهش یافته است.

سری انیمیشن جدید The Bad Batch امروز با 70 دقیقه نمایش برتر در دیزنی پلاس آغاز به کار کرد. این سریال به جز همه نام ها ، به عنوان هشتمین سری از جنگ های کلون توصیف شده است. Force of the Clones 99 اعدام دستور 66 را دنبال كرد ، كه شاهد بازگشت سربازان كلون به سمت جدي بود. این افراد “کمی معیوب” با کمی استقلال بیشتر هستند.

برای تماشا ، به اشتراک دیزنی پلاس احتیاج دارید.

دسته بد

صحبت از دیزنی پلاس ، به مناسبت گرامیداشت روز جنگ ستارگان ، كوتاهی غافلگیركننده با مگی سیمپسون وجود دارد كه “نیرو از خواب تعویض بیدار می شود”.

جنگ ستارگان را در Google جستجو کنید و ببینید چه اتفاقی می افتدمنبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *