لوازم جانبی AirTag خیلی گران است؟ وقت آن است که تمرین را انجام دهید


استادان تخریب iFixit دریافتند که برای تبدیل دیسک های ردیابی موارد به یک جاکلیدی به لوازم جانبی گران قیمت Apple AirTags جدید خود نیازی ندارید ، فقط باید یک دریل برقی در دست داشته باشید.

در آخرین تخریب خود ، تیم iFixit دریافت که می توان یک سوراخ کوچک در AirTag حفاری کرد بدون اینکه عملکردی را به خطر بیندازد تا جایی برای جاکلیدی ایجاد شود.

نه اینکه ما این کار را توصیه می کنیم ، اما اگر می خواهید AirTag را به کلیدها یا کوله پشتی یا چیز دیگری متصل کنید ، ممکن است این لوازم جانبی با مارک Hermes با قیمت گران ترجیح داده شود که حدود 300 پوند برای شما هزینه دارد.

iFixit می گوید اگر مایل هستید ریسک قیمت سوم را بپذیرید ، می توانید کمی بیشتر در لوازم جانبی AirTag صرفه جویی کنید ، هزینه ای که برای یک حلقه کلید یا چرخه مجاز که دارای مجوز رسمی است حداقل 29 پوند هزینه دارد (گزینه های یک سوم مورد علاقه های Belkin بسیار زیاد است) ارزان تر هر چند).

مرتبط: AirTag اپل در مقابل کاشی

سام گلدارت در iFixit می نویسد: “پس از شناسایی در اولین AirTag ، ما یک مته 1/16 را گرفتیم” و با دقت از ردیاب دوم بسته خود سوراخ کردیم – البته پس از برداشتن باتری. “به طور معجزه آسایی ، ما فقط با سوراخ کردن پلاستیک و چسب موفق شدیم از همه تراشه ها ، تخته ها و آنتن ها جلوگیری کنیم. بهترین قسمت؟ AirTag از این عملیات به عنوان قهرمان جان سالم به در برد و کار کرد انگار اتفاقی نیفتاده است. “

iFixit حتی برخی از “مناطق امن” را شناسایی کرده است که در آن مصرف کنندگان می توانند حفاری کنند بدون اینکه سال ها با یک باتری کاملاً قابل تعویض به محصول اول اپل آسیب برساند. آنها اساساً کلیپ هایی برای نگهدارنده باتری هستند.

البته ، هر عملی مانند این ، بلافاصله ضمانت AirTag را خنثی می کند ، اما از آنجا که این یک کالای ارزان مطابق با استانداردهای اپل است ، نه یک گوشی هوشمند یا تبلت پرچمدار ، نسبت پرداخت ریسک بسیار بالاتر است.

آیا قبلاً AirTag (یا بسیاری) خریداری کرده اید؟ چگونه تجربه را پیدا می کنید؟ trustedreviews را در توییتر با ما در میان بگذارید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *