مایکروسافت سرانجام Adobe Flash را از ویندوز 10 حذف کردمایکروسافت تأیید کرده است که افزونه بسیار مخرب Adobe Flash طی چند ماه آینده به طور کامل از ویندوز 10 حذف خواهد شد.

مایکروسافت در یک پست وبلاگ به روز شده اعلام کرده است که به روزرسانی اجباری ، که در ماه جولای منتشر می شود ، تمام آثار نرم افزاری را که قبلاً اساس بسیاری از شبکه جهانی وب را تشکیل داده بودند ، از بین می برد.

مایکروسافت می گوید KB4577586 “به روزرسانی حذف Adobe Flash Player” بخشی از به روزرسانی پیش نمایش برای ویندوز 10 ، نسخه 1809 خواهد بود. این در ژوئن وارد می شود. این بروزرسانی در ماه جولای برای همه نسخه های سیستم عامل منتشر می شود.

مرتبط: بهترین لپ تاپ 2021

این شرکت همچنین گفت كه تمام سخت افزارهای دارای ویندوز 10 نسخه 21H1 یا بالاتر به طور پیش فرض حذف می شوند.

این شرکت گفت: “از ژوئیه 2021 ، KB4577586” به روزرسانی برای حذف Adobe Flash Player “در آخرین به روزرسانی تجمعی برای ویندوز 10 ، نسخه 1607 و ویندوز 10 ، نسخه 1507. شامل می شود. KB همچنین در هزینه و امنیت ماهانه لحاظ می شود فقط برای ویندوز 8.1 ، ویندوز سرور 2012 و ویندوز تعبیه شده 8 استاندارد. “

مرگ طولانی مدت Flash پس از حذف تقریباً از همه مرورگرهای اصلی وب اتفاق می افتد. به عنوان مثال ، در اواخر سال 2020 از Microsoft Edge و Internet Explorer ناپدید شد. مایکروسافت خود اعلام کرد که قصد دارد این فناوری را از اوایل سال 2017 حذف کند. Adobe خود نیز در تلاش است تا حضور نرم افزار را کاهش دهد.

افرادی وجود خواهند داشت که این نرم افزار را از دست می دهند ، به ویژه اینکه این راهی برای انجام برخی از بازی های قدیمی است که مانند فایل های فلش ساخته شده یا تبدیل شده اند. برخی از شبیه سازها وجود دارند که می توانند با بازیابی سازگاری Flash به این امر کمک کنند ، اگر می خواهید یک قدم به عقب بردارید و یک تجربه وب کاملاً لذت بخش را تجربه کنید.

آیا وقتی Adode Flash دستگاه ویندوز 10 خود را ترک می کند چیزی از دست خواهید داد؟ trustedreviews را در توییتر با ما در میان بگذارید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *