مقیاس Withings Body Cardio اکنون می تواند به شما بگوید که قلب شما چند ساله است


از امروز ، عملکرد کاملاً جدیدی برای تعیین سن قلب فرد در مقیاس کاردیو بدن بادی وجود دارد.

این ویژگی که به عنوان سن عروقی شناخته می شود ، مدت زمان رسیدن خون به پاها را پس از اخراج از قلب اندازه گیری می کند و نتیجه را با داده هایی که معمولاً در یک قلب سالم در گروه سنی خود پیدا می کنید مقایسه می کند.

با توجه به Withings ، سن عروقی شما در کمتر از 30 ثانیه تعیین می شود و از طریق برنامه Withings Health Mate همراه با تمرینات مفید و نکات تغذیه ای در مورد چگونگی بهبود آن نمایش داده می شود.

مدیر عامل شرکت ماتیو لتومب در مورد ویژگی جدید گفت: “Body Cardio با ارائه ابزاری برای مدیریت وزن و همچنین سلامت قلب و عروق ، روش استفاده افراد از مقیاس های متصل را دوباره تعریف می کند. Body Cardio با هر قدم گذاشتن در مقیاس خود هر روز ، نوعی درجه بندی قلب و عروق را که معمولاً افراد فقط در مطب پزشک دریافت می کنند ، ارائه می دهد. با پیوند دادن اطلاعات به سن ، نمایه ای که همه می فهمند ، ما می توانیم مردم را راحت تر مطلع و با انگیزه برای انتخاب سالم انتخاب کنیم. “

درک سلامت قلب در صنعت فناوری به یکی از ویژگیهای مهم تبدیل شده است ، ازجمله آزمایش الکتروکاردیوگرام (ECG) یکی از نقاط مهم فروش در Apple Watch و Withings ScanWatch است. براساس سازمان بهداشت جهانی ، تقریباً 17.9 میلیون نفر سالانه به بیماری قلبی عروقی مبتلا می شوند ، که توضیح می دهد چرا ما فشار مشابهی را برای ردیاب های تناسب اندام دیده ایم ، که بیشتر شامل داده های قلبی عروقی است.

اگرچه چندین سال است که در بازار وجود دارد – و در اصل با نام Nokia Body Cardio شناخته می شد – هنوز هم Withings Body Cardio مقیاس هوشمند برتر این شرکت است. در حالی که این مقیاس در ابتدا دارای درجه 3 ستاره بود ، درج عصر عروقی و همچنین کاهش قابل توجه قیمت در زمان پس از انتشار ، به این معنی است که زمان ارائه Withings Body Cardio برای دور جدیدی از آزمایش ها فرا رسیده است.

این حکم اصلی ماست: “به هر حال نوکیا بادی کاردیو گران است وقتی ارزش واقعی همه این شاخص ها را در نظر بگیرید. این برای اکثر افراد بیش از حد خواهد بود و شاید مقیاس بدن Withings (بدون کاردیو) انتخاب بهتری باشد زیرا ضربان قلب و اندازه گیری PWV را کاهش می دهد اما 50 پوند صرفه جویی می کند. “منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *